farfalla Mandarine Natural Eau de Cologne, 50 ml

Kesän ja auringon henkäys

28,34 € 31,49 € -10%

(566,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Vielä 6 kpl varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kirpeän hedelmäinen tuoksu
  • Tuo mieleen italialaisen mandariiniehdon
  • Kaikille ihotyypeille

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: farfalla Deosuihke, mandariini, 100 ml

farfalla Mandarine Natural Eau de Cologne, 50 ml 28,34 € (566,80 € / l)
farfalla Deosuihke, mandariini, 100 ml 11,24 € (112,40 € / l)
Kokonaishinta: 39,58 €
Kuvaus

Tämän Mandarine Natural Eau de Colognen kirpeän hedelmäinen tuoksu vie sinut aistimatkalle italialaiseen mandariinilehtoon ja saa jokaisen auringon ystävän sydämen pamppailemaan. Nauti mandariinin tuoksusta ja tunne ainutlaatuinen turvallinen ja hyvä, pirteä olo.

Käyttö:

  • Suihkauta yksi pumpullinen ranteen sisäosiin tai muihin kehonosiin.
  • Parhaiten sopivia osia ovat käsivarret, kyynärpäät, ohimot, dekoltee, korvannipukat tai hiukset.
  • Älä hiero Eau de Colognea ihoon.
Tuotenro.: FAR-pfma
Sisältö: 50 ml
EAN: 7612534070690
Merkki: farfalla
Tuoteluokat: Parfyymit
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoksut: Hedelmäinen
Sertifikaatit: NaTrue
Tuoteseloste (INCI)

Alcohol[1], Parfum, Limonene[2], Linalool[2], Benzylbenzoat[2], Benzyl Cinnamate[2], Citral[2], Citronellal[2], Farnesol[2], Geraniol[2]

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
  2. luonnollisista eteerisistä öljyistä
Turvallisuus- ja vaaralausekkeet
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS09

Huomiosana: Vaara

Turvallisuuslausekkeet:

  • P101 - Jos tarvitaan lääkinnällistä apua, näytä pakkaus tai varoitusetiketti.
  • P102 - Säilytä lasten ulottumattomissa.
  • P103 - Lue merkinnät ennen käyttöä.
  • P210 - Suojaa lämmöltä, kuumilta pinnoilta, kipinöiltä, avotulelta ja muilta sytytyslähteiltä. Tupakointi kielletty.
  • P241 - Käytä räjähdysturvallisia [sähkö/ilmanvaihto/valaisin/…]laitteita.
  • P261 - Vältä pölyn/savun/kaasun/sumun/höyryn/suihkeen hengittämistä.
  • P280 - Käytä suojakäsineitä/suojavaatetusta/silmiensuojainta/kasvonsuojainta.
  • P303+P361+P353 - JOS KEMIKAALIA JOUTUU IHOLLE (tai hiuksiin): Riisu saastunut vaatetus välittömästi. Huuhdo iho vedellä [tai suihkuta].
  • P501 - Hävitä sisältö / pakkaus paikallisten / kansallisten määräysten mukaisesti.

Vaaralausekkeet:

  • H225 - Helposti syttyvä neste ja höyry.
  • H317 - Voi aiheuttaa allergisen ihoreaktion.
Tietoa luonnollisista parfyymeista
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18b, 8610, Uster, Sveitsi, info@farfalla.ch
Maahantuoja EU-vastuuhenkilönä: Farfalla Essentials AG, Leusbündtweg 49a, 6805, Feldkirch, Itävalta, info@farfalla.eu

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta farfalla Mandarine Natural Eau de Cologne

3 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,6 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
5 (71%)
4 tähteä
1 (14%)
3 tähteä
1 (14%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

7 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 3 arvostelua löytyy muilla kielillä.