Najel Vihreä savi, 150 g

Tasapainottava hoito iholle ja hiuksille

5,30 € 5,89 € -10%

(35,33 € / kg, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 150 g

Varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Stimuloiva ja puhdistava
  • Helppo käyttää
  • Sopii naamioiden sekoittamiseen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Najel Punainen savi, 150 g

Najel Vihreä savi, 150 g 5,30 € (35,33 € / kg)
Najel Punainen savi, 150 g 5,66 € (37,73 € / kg)
Kokonaishinta: 10,96 €
Kuvaus

Tämä Najelin vihreä savi saadaan Ranskan Auvergnessa sijaitsevasta savikaivoksesta ja koostuu ainutlaatuisesta mineraalien yhdistelmästä, joka tasapainottaa, stimuloi ja puhsitaa ihoa.

Käyttö: sekoita 5 tl savijauhetta ja 2 rkl vettä saadaksesi kasvo- tai hiusnaamion.

Tuotenro.: NAJ-ARG04NJ/6
Sisältö: 150 g
EAN: 3760061223943
Merkki: Najel
koostumus: Jauheet
Konsistenssi / annostelumuoto: Jauhe
Tuoteluokat: Savet ja kasvijauheet
Ihotyyppi: Rasvainen iho
Hiustyyppi: Rasvaiset hiukset
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: ECOCERT - Cosmos Natural
PAO: 12 kuukautta
Säilytys: Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa
Pakkaustyyppi: Purkki, Suljettavassa pussissa
Tuoteseloste (INCI)

Illite, Montmorillonite, Kaolin

Neuvoja saven käyttöön
Huomautuksia kasvijauheista ja savista
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Laboratoire Najjar, Technoparc Saone Vallée Est, 315 rue Georges Charpak, 01390, Civrieux, Ranska, www.najel.net/en

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Najel Vihreä savi

31 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,7 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
37 (72%)
4 tähteä
11 (21%)
3 tähteä
3 (5%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

51 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 31 arvostelua löytyy muilla kielillä.