PHYTORELAX LABORATORIES Hyaluronihappoa sisältävä tiivistetty kasvovoide juonteille, 30 ml

Tiivistetty koostumus päivittäiseen käyttöön

15,09 €

(503,00 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 30 ml

Jälleen varastossa alkaen 02. marraskuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus tiistaina, 10. marraskuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

    • Ihanteellinen kypsälle iholle
    • Pitkäkestoinen kosteutus
    • Sisältää hyaluronihappoa

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji - Korjaava Yöhoitovoide Kasvoille, 50 ml

PHYTORELAX LABORATORIES Hyaluronihappoa sisältävä tiivistetty kasvovoide juonteille, 30 ml 15,09 € (503,00 € / l)
PHYTORELAX LABORATORIES Active Age Goji - Korjaava Yöhoitovoide Kasvoille, 50 ml 15,09 € (301,80 € / l)
Kokonaishinta: 30,18 €
Kuvaus

Tämä Anti-Wrinkles Face Cream PHYTORELAX LABORATORIES -brändiltä sopii erinomaisesti kypsälle iholle! Voide kosteuttaa ihoa syvävaikutteisesti ja pitkäkestoisesti sekä tukee ihon elastisuutta.
Vegaaninen, 96 % luonnollinen koostumus yhdistää suuren molekyylipainon hyaluronihapon ja pienen molekyylipainon hyaluronihapon.

Suurimolekyylipainoinen hyaluronihappo voi edistää ihon kosteuden säilymistä, kun taas pienimolekyylipainoinen hyaluronihappo voi optisesti vähentää ryppyjä ja juonteita.

Tuotenro.: XOF-HAR-6030086
Sisältö: 30 ml
EAN: 8030976030086
Merkki: PHYTORELAX LABORATORIES
Tuoteluokat: Kasvovoiteet
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille, Ikääntyvä iho
Ominaisuudet: Nikkelitestattu, Vegaaninen
Sertifikaatit: AIAB, Vegan OK
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Biosaccharide Gum-4, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearat Citrat, Coco Caprylate/Caprate, Dicaprylyl Carbonate, Sodium Hyaluronate, Alpha Glucan Oligosaccharide, Hexyldecanol, Propandiol, Saccharide Isomerate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Lycium Barbarum (Goij) Fruit Extract[1], Hexyldecyl Laurate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Algin, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Cellulose, Glyceryl Caprylate, Parfum, Benzoic Acid, Sodium Phytate, Dehydroacetic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. luonnonmukaisesti viljelty
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Italia, www.phytorelax.it

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta PHYTORELAX LABORATORIES Hyaluronihappoa sisältävä tiivistetty kasvovoide juonteille