PRIMAVERA Puhdistusöljy, 100 ml

Hellävarainen puhdistus luonnon puhtaan kasvikomposition avulla

27,49 €

(274,90 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 ml

Vielä 2 kpl varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 24,74 € / kpl-10%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Poistaa meikin
  • Palauttavat ominaisuudet

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: PRIMAVERA Face Toner Ultra Hydrating, 100 ml

PRIMAVERA Puhdistusöljy, 100 ml 27,49 € (274,90 € / l)
PRIMAVERA Face Toner Ultra Hydrating, 100 ml 20,99 € (209,90 € / l)
Kokonaishinta: 48,48 €
Kuvaus

Tämä mieto puhdistusöljy poistaa meikin ja epäpuhtaudet hellävaraisesti. Sen aktiiviainekoostumus, joka sisältää luomuöljyjä kurkun siemenistä, aprikoosinkivistä sekä hampunsiemenistä, ravitsee ihoa, hemmottelee sitä ja tarjoaa palauttavia ominaisuuksia.

Käyttö:

  • Levitä hellävaraisesti kostealle kasvojen iholle ja hiero kevyesti.
  • Huuhtele huolellisesti vedellä.
Tuotenro.: PRIM-27330
Sisältö: 100 ml
EAN: 4086900273306
Merkki: PRIMAVERA
Tuoteluokat: Kasvojenpuhdistus
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Vegaaninen
Sertifikaatit: Leaping Bunny, NaTrue
Kasvojen puhdistusaine (koostumus): Puhdistusöljy
Tuoteseloste (INCI)

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[1], Polyglyceryl 4 Oleate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Parfum, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Mentha Piperita Oil[1], Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil[1], Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract[1], Cymbopogon Citratus Extract[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tocopherol (Vitamin E), Bisabolol[1], Bisabolene, Lecithin, Aqua, Linalool, Limonene, Geraniol, Pinene, Camphor, Geranyl Acetate, Beta-Caryophyllene, Citral, Linalyl Acetate

  1. kontrolloitu luomuviljely
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Saksa, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta PRIMAVERA Puhdistusöljy

2 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,3 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
2 (66%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
1 (33%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

3 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 2 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder