Whamisa Organic Flowers puhdistusöljy, 16 ml

Tekee ihon sävystä kirkkaan ja raikkaan

7,39 €

(461,88 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 16 ml

Vielä 8 kpl varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Sopii kaikille ihotyypeille
  • Hellävaraista syväpuhdistusta huokosille
  • Sisältää ihoa tukevia ravinteita

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Whamisa Organic Flowers Toner Deep Rich, 16 ml

Whamisa Organic Flowers puhdistusöljy, 16 ml 7,39 € (461,88 € / l)
Whamisa Organic Flowers Toner Deep Rich, 16 ml 9,49 € (593,13 € / l)
Kokonaishinta: 16,88 €
Kuvaus

Tämä öljy poistaa iholta likaa, epäpuhtauksia ja meikkiä. Koostumus sisältää hasselpähkinä-, argan- ja jojobaöljyä, jotka ovat erityisen kevyitä ja rauhoittavat ihoa täysin luonnollisella tavalla. Fermentoidut kasviuutteet tekevät ainesosista entistä paremmin siedettyjä.

Käyttö: Käytä peruspuhdistukseen aamuisin ja iltaisin. Levitä tuotetta vanulapulla iholle.

Vinkki:

  • Kaksivaiheiseen puhdistukseen suosittelemme puhdistamaan ihon Cleansing Oil -puhdistusöljyllä ja päättämään rituaalin käyttämällä Organic Flowers Foam Cleansing Cream -voidetta.

Tuotenro.: OWA-WHA-0025
Sisältö: 16 ml
EAN: 8809403817121
Merkki: Whamisa
Konsistenssi / annostelumuoto: Öljy
Tuoteluokat: Kasvojenpuhdistus
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: BDIH - Cosmos Organic
Kasvojen puhdistusaine (koostumus): Puhdistusöljy
Pakkaustyyppi: Pullo, Pumppupullo
Tuoteseloste (INCI)

Corylus Avellana (Hazelnut) Seed Oil[2], Caprylic/Capric Triglyceride[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Sorbitan Oleate[1], Persea Gratissima (Avocado) Oil[2], Camellia Japonica Seed Oil[2], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Scutellaria Baicalensis Root Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Fragaria Ananassa (Strawberry) Fruit Extract[2], Vitis Vinifera Seed Oil[2], Lactobacillus/Rosa Damascena Bud Flower Ferment Filtrate[2], Lactobacillus/Calendula Officinalis Flower Ferment Filtrate[2], Lactobacillus/Dandelion Flower Ferment Filtrate[2], Lactobacillus/Hibiscus Sabdariffa Flower Ferment Filtrate[2], Lactobacillus/Jasmine Flower Ferment Filtrate[2], Lactobacillus/Lavender Flower Ferment Filtrate[2], Lactobacillus/Matricaria Flower Ferment Filtrate[2], Lactobacillus/Nelumbo Nucifera Flower Ferment Filtrate[2], Aniba Rosodora (Rosewood) Wood Oil, Citrus Bergamia Fruit Oil[3], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Parfum[1], Linalool, Limonene

  1. luonnollista alkuperää
  2. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
  3. Bergapteeniton bergamottiöljy
Tietoa kasviuutteiden fermentaatiosta
Yhteensopivat tuotteet
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: ENS Korea Co.,Ltd, 244-13 Biryong-ro, Hwado-eup, Namyangju-, Gyeonggi-do, Saksa, web@ensbeauty.com
Valtuutettu EU-vastuuhenkilö: VYD EU s.r.o, Dobrá 35, 739 51, Dobrá, Tšekki, rp@ensbeauty.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Whamisa Organic Flowers puhdistusöljy

86 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,4 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
99 (64%)
4 tähteä
34 (22%)
3 tähteä
14 (9%)
2 tähteä
3 (1%)
1 tähti
4 (2%)

154 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 86 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder