Ayluna Shampoo kukkatarha, 250 ml

Sisältää luomutaikapähkinää

12,23 € 13,59 € -10%

(48,92 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 250 ml

Vielä 5 kpl varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 6 vain 11,14 € / kpl-18%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Antaa tehokkaasti hoidetut hiukset
  • 100 % luonnollinen
  • Ilman synteettisiä hajusteita ja väriaineita

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Ayluna Shampoo taikahedelmä, 250 ml

Ayluna Shampoo kukkatarha, 250 ml 12,23 € (48,92 € / l)
Ayluna Shampoo taikahedelmä, 250 ml 12,23 € (48,92 € / l)
Kokonaishinta: 24,46 €
Kuvaus

Tämä shampoo sisältää luomutaikapähkinää ja luomukoivunuutetta. Se antaa tehokkaasti hoidetut, elinvoimaiset ja tuoksuvat hiukset. Shampoo myös rentouttaa herkän päänahan. Hienojakoinen, aistikas vaahto tuoksuu makean kukkaiselta eikä sisällä silikoneja tai synteettisiä hajusteita ja ainesosia.

Tuotenro.: AYL-11030
Sisältö: 250 ml
EAN: 4260512462208
Merkki: Ayluna
Tuoteluokat: Shampoot
Hiustyyppi: Värjätyt hiukset, Herkkä päänahka, Vaurioituneet hiukset
Ominaisuudet: Halal, Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: BDIH - Cosmos Organic
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Betula Pubescens (Birch) Twig Extract[1], Sodium Coco­ Sulfate, Sodium Cocoyl Glutamat, Disodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Inulin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Betaine, Arginine Ferulate, Pca Ethyl Cocoyl Glutamate, Lactic Acid, Phytic Acid, Pca Glyceryl Oleate, Maris Sal, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Glycerin, Parfum

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Ayluna Naturkosmetik GmbH, Fluthamelstr. 1, 31789, Hameln, Saksa, info@ayluna.de, www.ayluna.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Ayluna Shampoo kukkatarha

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

3,8 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
2 (40%)
4 tähteä
1 (20%)
3 tähteä
1 (20%)
2 tähteä
1 (20%)
1 tähti
0 (0%)

5 arvostelua

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder