Ayluna Shampoo yrttien viisaus, 250 ml

Sisältää luomurosmariinia ja katajanöljyä

13,59 €

(54,36 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 250 ml

Vielä 9 kpl varastossa

Toimitus keskiviikkona, 07. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 12,91 € / kpl-5%
  • alk. 3 vain 12,23 € / kpl-10%
  • alk. 6 vain 11,14 € / kpl-18%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Hileileville hiuksille ja päänahalle
  • Hienojakoinen vaahto
  • Kirpeä tuoksu

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Ayluna Shampoo yrttien viisaus, 250 ml 13,59 € (54,36 € / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml 14,49 € (72,45 € / l)
Kokonaishinta: 28,08 €
Kuvaus

Tämä tummanruskea, intensiivinen shampoo sisältää luomurosmariinia ja katajanöljyä ja tekee hiuksista hilseettömät ja puhdistaa ja rentouttaa päänahan. Hienojakoisella, aistikkaalla vaahdolla on kirpeä ja luonteikas tuoksu. Shampoo ei sisällä silikoneja, parafiineja, synteettisiä hajusteita tai väriaineita.

Huomio: Shampoota ei ole tarkoitettu jokapäiväiseen käyttöön. Shampoon sisältämät luonnolliset ainesosat ovat erittäin vahvoja.

Tuotenro.: AYL-11010
Sisältö: 250 ml
EAN: 4260512462000
Merkki: Ayluna
Tuoteluokat: Shampoot
Hiustyyppi: Hilseilevät hiukset
Ominaisuudet: Halal, Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: BDIH - Cosmos Organic
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Lauryl Glucoside, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Water[1], Sodium Coco­ Sulfate, Salvia Officinalis (Sage) Water[1], Coco Glucoside, Glycyrrhiza Glabra Root Water[1], Betula Pubescens (Birch) Twig Extract[1], Sodium Cocoyl Glutamat, Disodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Inulin, Betaine, Glycerin, Maris Sal, Juniperus Oxycedrus Wood Oil, Lactic Acid, Arginine Ferulate, Pca Glyceryl Oleate, Phytic Acid, Pca Ethyl Cocoyl Arginate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Ayluna Naturkosmetik GmbH, Fluthamelstr. 1, 31789, Hameln, Saksa, info@ayluna.de, www.ayluna.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Ayluna Shampoo yrttien viisaus

3 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

3,3 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
2 (28%)
4 tähteä
1 (14%)
3 tähteä
2 (28%)
2 tähteä
1 (14%)
1 tähti
1 (14%)

7 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 3 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder