benecos for men only Face & Aftershave Balm, 50 ml

Rauhoittava & kevyt hoito parranajon jälkeen!

5,29 €

(105,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Erityisesti miehille
  • Rauhoittava vaikutus
  • Kosteuttaa

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: benecos for men only Shaving Cream, 75 ml

benecos for men only Face & Aftershave Balm, 50 ml 5,29 € (105,80 € / l)
benecos for men only Shaving Cream, 75 ml 4,19 € (55,87 € / l)
Kokonaishinta: 9,48 €
Kuvaus

Face & Aftershave-Balm on ihanteellinen 2in1-hoito parranajon jälkeen. Se sisältää kosteuttavaa aloe veraa ja uudistavaa rautayrttihydrolaattia. Balsamin koostumus täydentyy täydellisesti sekoituksella seitsemää arvokasta luomu-uutetta.

7 luomu-uutetta sisältäen:

  • Isotakiainen
  • Talikukka
  • Kehtag
  • Ruusunmarja
  • Mustaselja
  • Mäkikuisma
  • Iso nokkonen
Tuotenro.: BEN-94311
Sisältö: 50 ml
EAN: 4260198094311
Merkki: benecos
Tuoteluokat: Parranajo & karvanpoisto, Miesten hoitotuotteet
Ominaisuudet: Vegaaninen
Sertifikaatit: Vegan Society, BDIH - Cosmos Organic
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[2], Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Alcohol[1], Glyceryl Stearat Citrat, Glycerin Soja Oil[2], Caprylic/Capric Triglyceride, Cetearylalcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Lippia Citriodora (Verbena) Leaf/Flower Oil[2], Sodium Levulinate, Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Lavandula Hybrida Oil[2], Sodium Anisate, Bisabolol, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Phytate, Parfum[3], Glycerin[1], Tilia Cordata (Linde) Flower Extract[2], Rosa Canina Fruit Extract[2], Sambucus Nigra (Elderberry) Fruit Extract[2], Hypericum Perforatum Flower Extract[2], Urtica Dioica (Nettle) Root Extract[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Calendula Officinalis Flower Extract[2], Arctium Lappa Extract[2], Citricacid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool[3], Limonene[3], Geraniol[3], Citral[3], Cumarin[3]

  1. luonnollista alkuperää
  2. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
  3. luonnollisista eteerisistä öljyistä
Tietoja for men only -sarjasta
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Saksa, www.cosmondial.de

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta benecos for men only Face & Aftershave Balm

12 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,6 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
15 (71%)
4 tähteä
4 (19%)
3 tähteä
1 (4%)
2 tähteä
1 (4%)
1 tähti
0 (0%)

21 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 12 arvostelua löytyy muilla kielillä.