BINU Kehäkukka kasvosaippua, 100 g

Erittäin riittoisa ja hoitava kasvosaippua

20,99 €

(209,90 € / kg, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 g

Varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Sopii kuivalle iholle
  • Säilyttää kosteustasapainon
  • Ihosta tulee sileämmän tuntuinen
  • Sisältää eteerisiä öljyjä

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: alviana luonnonkosmetiikkaa Light & Fresh Shampoo, 60 g

BINU Kehäkukka kasvosaippua, 100 g 20,99 € (209,90 € / kg)
alviana luonnonkosmetiikkaa Light & Fresh Shampoo, 60 g 5,29 € (88,17 € / kg)
Kokonaishinta: 26,28 €
Kuvaus

Tämä BINU kehäkukka-kasvosaippua sopii erinomaisesti puhdistamaan kuivan ihon erittän hellävaraisesti. Kehäkukan raikas tuoksu ja kookos-, oliivi- ja auringonkukkaöljy hellivät ihoasi. Laventeliöljy tekee ihostasi puolestaan sileämmän, lisäksi laventelilla on antibakteerisia ominaisuuksia. Vuohenmaito ja sheavoi suojaavat ihoasi kuivumiselta.

Käyttö:

  • Ihanteellinen päivittäiseen kasvojenpuhdistukseen
  • Voidaan käyttää myös vartalonpuhdistukseen sekä parranajo- tai karvanpoistosaippuana.
  • Käytä tavallisen saippuan tavoin.
Tuotenro.: BINU-103
Sisältö: 100 g
EAN: 4260540451038
Merkki: BINU
Saippuan koostumus: Kiinteä
Konsistenssi / annostelumuoto: Kiinteä
Tuoteluokat: Saippuat
Ihotyyppi: Kuiva iho
Tuoteseloste (INCI)

Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Chamaecyparis Obtusa Water, Sodium Palmitate, Sodium Oleate, Glycerin, Goat Milk, Sodium Shea Butterate, Calendula Officinalis Flower Oil, Calendula Officinalis Flower Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Lavandula Hybrida Oil, Linalool[1]

  1. luonnollisista eteerisistä öljyistä
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Passion for Brands GmbH, Benrather Schlossallee 31, 40597, Düsseldorf, Saksa, contact@binu-beauty.de, www.binu-beauty.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta BINU Kehäkukka kasvosaippua

3 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
2 (50%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
2 (50%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

4 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 3 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder