Bioturm Hiuspohjan seerumi, 150 ml

Intensiivinen hoito epätasapainossa olevalle päänahalle

16,69 €

(111,27 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 150 ml

Varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kuivalle, hilseilevälle päänahalle
  • Edistää uudistumista
  • Normalisoiva
  • Unisex Unisex

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Bioturm Kaura-shampoo, 200 ml

Bioturm Hiuspohjan seerumi, 150 ml 16,69 € (111,27 € / l)
Bioturm Kaura-shampoo, 200 ml 13,59 € (67,95 € / l)
Kokonaishinta: 30,28 €
Kuvaus

Päänahan seerumi on kehitetty nopeaksi ja tehokkaaksi hoidoksi - se on optimoitu erityisesti kuivalle päänahalle. Seerumi sisältää monia arvokkaita kasviainesosia, kuten iltaväriherne ja mustaherukan siemenöljyä, jotka rauhoittavat ja normalisoivat päänahkaa. Hyväksi todettu Lacto-Intensiv-kompleksi normalisoi ihon tasapainoa.

Käyttö:

  • Sopii päivittäiseen käyttöön.
  • Seerumi voidaan levittää applikaattorikärjen avulla suoraan päänahan ongelma-alueille.
  • Hiero kevyesti ja älä huuhtele pois!
Tuotenro.: BIT-413
Sisältö: 150 ml
EAN: 4260026694133
Merkki: Bioturm
Konsistenssi / annostelumuoto: Seerumi
Päänahan hoito: seerumit
Tuoteluokat: Hiustenhoito
Hiustyyppi: Herkkä päänahka, Hilseilevät hiukset, Kuivat hiukset
Ominaisuudet: Unisex
Pakkaustyyppi: Pullo
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Alcohol, Pentylene Glycol, Glycerin, Whey (Molke)[1], Octyldodecanol, C 12-16 Alcohols, Ribes Nigrum (Black Currant) Seed Oil, Cardiospermum Halicacabum Flower/Leaf/Vine Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Hydrogenated Lecithin, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Palmitic Acid, Xanthan Gum

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Tietoja Lacto-Intensiv-yhdistelmästä
Tietoa ilmastoneutraaliudesta
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Bioturm GmbH, Auf der Heide 1-3, 56242, Marienrachdorf, Saksa, info@bioturm.de, www.bioturm.de

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Bioturm Hiuspohjan seerumi

68 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,2 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
62 (55%)
4 tähteä
25 (22%)
3 tähteä
13 (11%)
2 tähteä
9 (8%)
1 tähti
2 (1%)

111 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 68 arvostelua löytyy muilla kielillä.