CENTIFOLIA Perheelle kosteuttava puhdistusvoide, 200 ml

Erityisen mieto kasvojenpuhdistus koko perheelle

10,34 € 11,49 € -10%

(51,70 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 ml

Varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille - myös herkälle
  • Raikastava & pehmentävä
  • Kasvoille & silmille

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: CENTIFOLIA Perhevoide, 100 ml

CENTIFOLIA Perheelle kosteuttava puhdistusvoide, 200 ml 10,34 € (51,70 € / l)
CENTIFOLIA Perhevoide, 100 ml 7,55 € (75,50 € / l)
Kokonaishinta: 17,89 €
Kuvaus

Hellävarainen puhdistusmaito sopii erinomaisesti koko perheen ihon hellään puhdistukseen ja virkistykseen ilman, että se kuivattaa ihoa. Se poistaa hellävaraisesti epäpuhtaudet, saastejäämät ja jopa vedenkestävän meikin. Sen koostumus kunnioittaa ihon luonnollista tasapainoa jättäen sen puhtaaksi, pehmeäksi ja miellyttäväksi. Se sopii lisäksi herkälle iholle ja silmille.

Käyttö:

  • Levitä aamulla ja/tai illalla vanulapulla tai sormenpäillä kasvoille, silmille ja kaulalle.
  • Hiero hellävaraisesti.
  • Ei tarvitse huuhdella.
Tuotenro.: XDK-CENT-90020313
Sisältö: 200 ml
EAN: 3537090020313
Merkki: CENTIFOLIA
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Kasvojenpuhdistus
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille, Herkkä iho
Ominaisuudet: Alkoholiton, Ilman sulfaatteja, Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: Cosmébio
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Kasvojen puhdistusaine (koostumus): Puhdistusmaito
Pakkaustyyppi: Pullo
Kenelle?: Lapsi
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Glycerin, Coco Caprylate/Caprate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Glyceryl Stearate, Coconut Alkanes, Glyceryl Stearat Citrat, Ricinus Communis Seed Oil[1], Ginkgo Biloba Leaf Extract[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Caprylyl/Capryl Glucoside, Cetyl Alcohol, Sodium Pca, Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Parfum, Citronellol, Linalool

  1. Luonnonmukaisesti viljellyt ainesosat
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta CENTIFOLIA Perheelle kosteuttava puhdistusvoide