Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 240 ml

Erityisen hellävarainen puhdistus – täydellinen kaikille, joilla on herkkä iho

11,33 € 12,59 € -10%

(47,21 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 240 ml

Varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 6 vain 10,32 € / kpl-18%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille, erityisesti herkälle iholle
  • Ei sisällä hajusteita tai eteerisiä öljyjä
  • Kasvoille, vartalolle, hiuksille ja muuhun
  • Erittäin mieto ja monipuolinen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 60 ml

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 240 ml 11,33 € (47,21 € / l)
Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 60 ml 4,49 € (74,83 € / l)
Kokonaishinta: 15,82 €
Kuvaus

Tuoksuton, hellävarainen 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented puhdistaa erityisen herkän ihon erittäin hellävaraisesti. Sen puhtaasti kasviperäinen koostumus, joka sisältää orgaanisia kasviöljyjä ja erityisen suuren määrän orgaanista oliiviöljyä, on mieto ja mahdollistaa päivittäisen hygienian ilman hajusteista johtuvia ongelmia. Tämä tekee tästä nestesaippuasta välttämättömän monipuolisen tuotteen koko perheelle.

Käyttö: Ota 2–3 tippaa käteen, vaahdota kevyesti, nauti samettisesta vaahdosta ja huuhtele lopuksi huolellisesti.

Tuotenro.: XDK-DRBE-DOLBA08
Sisältö: 240 ml
EAN: 018787810323
Merkki: Dr. Bronner's
Saippuan koostumus: Nestemäinen
Konsistenssi / annostelumuoto: Neste
Tuoteluokat: Saippuat
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille, Herkkä iho
Ominaisuudet: Uudelleentäytettävä, Ilman eteerisiä öljyjä, Refill – täyttöpakkaus, Unisex, Hajusteeton, Vegaaninen
Tuoksut: Neutraali
Sertifikaatit: BDIH Naturkosmetik, NaTrue, Vegan Society, EWG
PAO: 24 kuukautta
Varoitus: Vältä aineen joutumista silmiin ja huuhtele tarvittaessa runsaalla vedellä, Keskeytä käyttö ihoärsytyksen ilmetessä ja hakeudu lääkäriin, jos oireet jatkuvat tai pahenevat
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Pullo, Suuri säiliö, Kanisteri, Matkakoko–Travel Size
Kenelle?: Vauva, Lapsi
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Potassium Cocoate[1], Potassium Palm Kernelate[1], Potassium Olivate[1], Glycerin[2], Potassium Hempate[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E)

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä ja Reilun kaupan sertifioima
  2. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Über die 18in1 Magic Soaps
18in1-saippuoiden käyttömahdollisuudet
Lisätarvikkeet
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Tuotevideot:

Dr. Bronner's 18in1 Seife (DE)

Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented

114 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,3 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
112 (59%)
4 tähteä
37 (19%)
3 tähteä
20 (10%)
2 tähteä
13 (6%)
1 tähti
5 (2%)

187 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 114 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder