Dr. KONOPKA'S MEN Purifying Shower Gel, 280 ml

Puhdistaa ja hoitaa ihoa

6,26 € 6,59 € -5%

(22,36 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 280 ml

Varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään keskiviikkona kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Sopii kaikille ihotyypeille
  • Erityisesti valittuja kasviuutteita sisältävä
  • Hellävarainen ja virkistävä

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Lavera Hoito Shampoo Korjaus & Syvähoito, 250 ml

Dr. KONOPKA'S MEN Purifying Shower Gel, 280 ml 6,26 € (22,36 € / l)
Lavera Hoito Shampoo Korjaus & Syvähoito, 250 ml 5,79 € (23,16 € / l)
Kokonaishinta: 12,05 €
Kuvaus

Tämä suihkugeeli perustuu Dr. KONOPKA'S yrttisekoitukseen nro 54, sisältäen myös luomumäntyä ja on rikastettu bambuhiilellä. Se takaa syväpuhdistavan pesun ja pitkäkestoisen raikkauden tunteen.

Käyttö: Levitä kostealle iholle, vaahdota ja huuhtele huolellisesti.

Tuotenro.: NS-26297
Sisältö: 280 ml
EAN: 4743318143040
Merkki: Dr. KONOPKA'S
Tuoteluokat: Miesten hoitotuotteet, Vartalon puhdistus
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Vegaaninen
Sertifikaatit: Vegan Society, BDIH - Cosmos Natural
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Glycerin, Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, Charcoal Powder, Artemisia Vulgaris Extract[1], Melilotus Albus Extract[1], Sorbus Aucuparia (Rowanberry) Fruit Extract[1], Lavandula Angustifolia Oil[1], Mentha Piperita Leaf Water[1], Mentha Piperita Oil[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract[1], Nuphar Luteum Root Extract[1], Angelica Archangelica Root Extract[1], Althea Officinalis Root Extract[1], Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water[1], Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Water[1], Lactic Acid, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamat, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6-Oleate, Sodium Surfactin, Saccharide Isomerate, Sodium Citrate, Citricacid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Tocopherol (Vitamin E), CI 77499 (Iron Oxide), Parfum, Linalool

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Viro, www.eurobiolab.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Dr. KONOPKA'S MEN Purifying Shower Gel

3,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
0 (0%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
1 (100%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

1 arvostelu

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder