FINigrana® Orgaaninen oliivi kerma pehmeä, 25 ml

Hemmotteleva ihonhoitokoostumus kasvoille ja vartalolle

5,57 € 6,19 € -10%

(222,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 25 ml

Varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille - erityisesti herkälle iholle
  • Kosteuttava ja kosteuttava
  • Karitevoita ja oliiviöljyä sisältävä

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: estelle & thild Vanilja-mandariini Instant Glow vartaloöljy, 100 ml

FINigrana® Orgaaninen oliivi kerma pehmeä, 25 ml 5,57 € (222,80 € / l)
estelle & thild Vanilja-mandariini Instant Glow vartaloöljy, 100 ml 23,84 € (238,40 € / l)
Kokonaishinta: 29,41 €
Kuvaus

Olive Cream Soft on ihoystävällinen hoitokoostumus, joka koostuu luonnonmukaisesta karitevoista ja luonnonmukaisesta oliiviöljystä, ja se sopii kasvojen ja vartalon päivittäiseen ihonhoitoon. Se tarjoaa kosteuttavia, suojaavia ja kosteuttavia ominaisuuksia ja varmistaa ihon notkeuden.

Soveltaminen: Levitä Olive Cream Softia mille tahansa ihoalueelle useita kertoja päivässä tarpeen mukaan.

Vinkki : Optimaalista hoitoa varten käytä kosteutta suihkun tai kylvyn jälkeen, jolloin oliiviöljyvoin kanssa muodostuu iholle suora emulsio! Levitä vain kostealle tai märälle iholle ja hiero huolellisesti sisään.

Tuotenro.: SDM-OL25
Sisältö: 25 ml
EAN: 4260007644645
Merkki: FINigrana®
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Vartalonhoito
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille, Herkkä iho
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 kuukautta
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Purkki
Kenelle?: Vauva, Lapsi
Tuoteseloste (INCI)

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Olea Europea Fruit Oil

Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Treibholz Bio & Naturwaren GmbH, Glehner Heide 4, 41352 , Korschenbroich, Saksa, mail@treibholz.de, www.finigrana.de/impressum

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta FINigrana® Orgaaninen oliivi kerma pehmeä