Lavera Basis Sensitiv Hellävarainen Hoitosaippua, 250 ml

Erityisen ihoystävällinen puhdistus joka tilanteeseen

4,09 €

(16,36 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 250 ml

Varastossa

Toimitus keskiviikkona, 07. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 3,88 € / kpl-5%
  • alk. 3 vain 3,68 € / kpl-10%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kuivalle, herkälle iholle
  • Puhdistaa kuivattamatta
  • ihon pH:ta vastaava

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Lavera Basis Sensitiv Hellävarainen Hoitosaippua, Täyttöpakkaus 500 ml

Lavera Basis Sensitiv Hellävarainen Hoitosaippua, 250 ml 4,09 € (16,36 € / l)
Lavera Basis Sensitiv Hellävarainen Hoitosaippua, Täyttöpakkaus 500 ml 5,29 € (10,58 € / l)
Kokonaishinta: 9,38 €
Kuvaus

Hellävarainen koostumus, pehmeä puhdistus ja ihoystävälliset ainesosat ovat tämän hoitosaippuan tunnusmerkkejä. Se on kehitetty luomu aloe veran ja luomu kamomillan kanssa, ja se sopii kaikille ihotyypeille, jopa herkälle ja kuivalle iholle. Sen ihon pH:ta vastaava koostumus vaahtoaa kevyesti ja puhdistaa ihoa kuivattamatta.

Käyttö: Vaahdota kätesi ja huuhtele ne sitten lämpimällä vedellä.

Tuotenro.: LA-116531
Sisältö: 250 ml
EAN: 4021457667550
Merkki: Lavera
Lavera: Basis Sensitiv
Saippuan koostumus: Nestemäinen
Konsistenssi / annostelumuoto: Neste
Tuoteluokat: Saippuat
Ihotyyppi: Herkkä iho, Kuiva iho
Ominaisuudet: Uudelleentäytettävä, pH-neutraali, Refill – täyttöpakkaus, Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: NaTrue, Vegan Society
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Suljettavassa pussissa, Pumppupullo
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Betaine, Citric Acid, Maris Sal, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract[1], Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Melissa Officinalis Leaf Extract[1], Glyceryl Oleate, Disodium Cocoyl Glutamate, Cetearylalcohol, Glyceryl Caprylate, Sodium Cetearyl Sulfate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Glyceryl Undecylenate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum[2], Limonene[2], Citrus Aurantium Peel Oil[2], Linalool[2], Citrus Lemon Peel Oil[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Citronellol[2]

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
  2. luonnollisista eteerisistä öljyistä
Valmistajan huomautus
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Saksa, www.lavera.de/impressum

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

0 kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Lavera Basis Sensitiv Hellävarainen Hoitosaippua

46 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,6 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
71 (73%)
4 tähteä
16 (16%)
3 tähteä
8 (8%)
2 tähteä
2 (2%)
1 tähti
0 (0%)

97 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 46 arvostelua löytyy muilla kielillä.