Natessance Luomukookosöljy, 200 ml

Kylmäpuristettu ja 100%:sti puhdas - monipuolinen käyttö

12,05 € 13,39 € -10%

(60,25 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 ml

Varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Kasvoille, vartalolle ja hiuksille
  • Ravitseva ja kosteuttava vaikutus

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Antos Riisi-kosteusvoide, 50 ml

Natessance Luomukookosöljy, 200 ml 12,05 € (60,25 € / l)
Antos Riisi-kosteusvoide, 50 ml 8,45 € (169,00 € / l)
Kokonaishinta: 20,50 €
Kuvaus

Natessencen luomukookosöljy on kylmäpuristettua ja korkealaatuista. Valmistettu kookoksen hedelmälihasta. Öljyä arvostetaan sen korkean lauriinihappopitoisuuden ja ravitsevien, kosteuttavien ominaisuuksien vuoksi.

Käyttö:

  • Öljyä voidaan käyttää päivittäin koko perheen hoitoon.
  • Ihanteellinen kasvoille, vartalolle ja hiuksille.

Huomautukset:

  • Kookosöljy kiinteytyy alle 25 ° C: n lämpötiloissa. Tällä ei kuitenkaan ole vaikutusta laatuun. Sulata se pitämällä pulloa lyhyesti kuumassa vedessä.
  • Säilytä viileässä, kuivassa paikassa, valolta suojattuna.
Tuotenro.: GLN-1339933
Sisältö: 200 ml
EAN: 3517360018776
Merkki: Natessance
Kasvityyppi: Kookospalmu
Tuoteluokat: Ihonhoitoöljyt
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoksut: Kookos
Sertifikaatit: One Voice, EU-Bio Siegel
Ainesosat

Cocos nucifera oil[1]

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 g
energia 3760 / 898 kj / kcal
rasva 99,8 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot 90,6 g
  josta tyydyttymättömiä rasvahappoja 1,2 g
hiilihydraatit 0 g
  josta sokeri 0 g
proteiini 0 g
suola 0 g
Tietoa värjäytymisestä
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Natescience, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Ranska, contact@leanature.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Natessance Luomukookosöljy

2 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

2,7 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
0 (0%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
2 (66%)
2 tähteä
1 (33%)
1 tähti
0 (0%)

3 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 2 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder