Natessance Puhdistava teepuu- ja keratiinishampoo, 500 ml

Eloisaa keveyttä

16,99 €

(33,98 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 500 ml

Jälleen varastossa alkaen 16. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus perjantaina, 23. lokakuuta mennessä

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 16,14 € / kpl-5%
  • alk. 3 vain 15,29 € / kpl-10%
  • alk. 6 vain 13,93 € / kpl-18%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Normaaleille ja rasvaisille hiuksille
  • Myös herkälle päänahalle
  • Hellävarainen ja ravitseva

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml

Natessance Puhdistava teepuu- ja keratiinishampoo, 500 ml 16,99 € (33,98 € / l)
Biofficina Toscana Active Conditioner Concentrate, 200 ml 14,49 € (72,45 € / l)
Kokonaishinta: 31,48 €
Kuvaus

Teepuuöljyä ja patentoitua kasvikeratiinia sisältävän täyteläisen koostumuksensa ansiosta tämä shampoo ei ainoastaan puhdista perusteellisesti, vaan antaa myös erinomaisen eloisan vaikutuksen hiuksiin, jotka rasvaistuvat nopeasti. Mukautetun pH-arvon ansiosta jopa herkkä päänahka hoidetaan optimaalisesti ja saa uudistavaa suojaa.

Käyttö :

  • Levitä shampoota kosteisiin hiuksiin, hiero hellävaraisesti ja huuhtele sitten huolellisesti.
  • Käytä sitten hoitoainetta.

Huomautus :

  • Pidä poissa lasten ulottuvilta.
  • Jos ainetta joutuu silmiin, huuhtele huolellisesti.
Tuotenro.: GLN-5000359
Sisältö: 500 ml
EAN: 3517360022865
Merkki: Natessance
Tuoteluokat: Shampoot
Hiustyyppi: Herkkä päänahka, Rasvaiset hiukset, Normaalit hiukset
Sertifikaatit: Cosmébio - COSMOS ORGANIC
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Decyl Glucoside, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water[1], Sodium Cocoyl Glutamat, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Hydrolized Wheat Protein[1], Hydrolyzed Moringa Oleifera Seed Extract[1], Oryza Sativa Protein[1], Oryza Sativa Extract[1], Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Lavandula Angustifolia Oil[1], Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil[1], Xanthan Gum, Parfum, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Phytic Acid, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Gluconolactone, Calcium Gluconate, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Lactic Acid, Citricacid, Limonene, Linalool

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Natescience, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Ranska, contact@leanature.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Natessance Puhdistava teepuu- ja keratiinishampoo

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

3,5 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
0 (0%)
4 tähteä
1 (50%)
3 tähteä
1 (50%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

2 arvostelua

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.