NeBiolina Gentle Shampoo, 500 ml

Pesee hellävaraisesti hiukset ja päänahan

8,99 €

(17,98 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 500 ml

Varastossa

Toimitus keskiviikkona, 07. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 8,54 € / kpl-5%
  • alk. 3 vain 8,09 € / kpl-10%
  • alk. 6 vain 7,37 € / kpl-18%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille hiustyypeille ja herkälle päänahalle
  • Antaa pehmeyttä
  • Erityisen mieto ja hoitava
  • ICEA ICEA
  • Nikkelitestattu Nikkelitestattu
  • Unisex Unisex
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml

NeBiolina Gentle Shampoo, 500 ml 8,99 € (17,98 € / l)
NeBiolina Hair Conditioner, 200 ml 7,09 € (35,45 € / l)
Kokonaishinta: 16,08 €
Kuvaus

Tämä mieto shampoo on täydellinen päivittäiseen käyttöön kaikille hiustyypeille. Sen koostumus on rikastettu valikoiduilla ainesosilla, kuten riisiproteiinilla, pantenolilla ja luomu-kaurauutteella, jotka ovat tunnettuja poikkeuksellisista ominaisuuksistaan. Se hoitaa hiuksia intensiivisesti samalla, kun se tarjoaa hellävaraista ja luonnollista puhdistusta.

Käyttö:

  • Levitä riittävä määrä shampoota kosteisiin hiuksiin, vaahdota ja huuhtele sitten.
  • Toista käsittely tarvittaessa.
Tuotenro.: XBO-GP-NEB39
Sisältö: 500 ml
EAN: 8002849494394
Merkki: NeBiolina
Konsistenssi / annostelumuoto: Neste
Tuoteluokat: Shampoot
Hiustyyppi: Herkkä päänahka, Kaikille hiustyypeille
Ominaisuudet: Nikkelitestattu, Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: ICEA
PAO: 12 kuukautta
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Pullo
Kenelle?: Lapsi
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Ammoniumlaurylsulfat, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Citric Acid, Sodium Chloride, Coco Glucoside, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl Oleate, Hydrolized Rice Protein, Panthenol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Glycerin, Myristyl Lactate, Lactic Acid, Parfum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

  1. luonnonmukaisesti viljelty
Tietoa kaurasarjasta
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: GreenHub srl, via L. Muzii 55, 65123, Pescara (PE), Italia, www.nebiolina.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta NeBiolina Gentle Shampoo

74 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,2 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
62 (59%)
4 tähteä
16 (15%)
3 tähteä
14 (13%)
2 tähteä
8 (7%)
1 tähti
5 (4%)

105 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 74 arvostelua löytyy muilla kielillä.