PRIMAVERA Lebensfreude Raikas deodorantti, 50 ml

Hellävaraista hoitoa ja luonnollista hajusuojaa

11,39 €

(227,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 10,25 € / kpl-10%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Sopii kaikille ihotyypeille
  • Sisältää salviauutteita
  • Ei sisällä alumiinisuoloja

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: PRIMAVERA Pure Entspannung Sensitiv Deo, 50 ml

PRIMAVERA Lebensfreude Raikas deodorantti, 50 ml 11,39 € (227,80 € / l)
PRIMAVERA Pure Entspannung Sensitiv Deo, 50 ml 11,39 € (227,80 € / l)
Kokonaishinta: 22,78 €
Kuvaus

Luomuingverin, limetin ja luomusalviauutteiden kasvivoimalla olet suojassa epämiellyttäviltä hajuilta luonnollisella tavalla. Tämän deodorantin koostumus neutraloi kehon hajut eikä sisällä alumiinisuoloja.

Käyttö:

  • Levitä puhtaalle, kuivalle iholle.
  • Älä levitä ärtyneelle iholle.
Tuotenro.: PRIM-26650
Sisältö: 50 ml
EAN: 4086900266506
Merkki: PRIMAVERA
PRIMAVERA -tuotesarjat: Pure Joy
Tuoteluokat: Deodorantit
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Ei sisällä alumiinisuoloja, Vegaaninen
Tuoksut: Mausteinen, Sitruksinen
Sertifikaatit: Leaping Bunny, NaTrue
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Alcohol[1], Zinc Pca, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Water[1], Triethylcitrate, Decyl Glucoside, Parfum[2], Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil, Zinziber Officinalis Root Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[1], Glycerin, Xanthan Gum, Acacia Senegal Gum, Limonene[2], Linalool[2], Citral[2], Geraniol[2], Linalyl Acetate[2], Pinene[2], Terpineol[2], Beta-Caryophyllene[2], Terpinolene[2], Geranyl Acetate[2]

  1. kontrolloitu luomuviljely
  2. eteeristen öljyjen luonnollinen osa
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Saksa, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta PRIMAVERA Lebensfreude Raikas deodorantti

6 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

3,3 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
2 (28%)
4 tähteä
2 (28%)
3 tähteä
1 (14%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
2 (28%)

7 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 6 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder