STYX Yrttipuutarha kasvovoide teepuuöljyllä, 50 ml

24 tunnin hoito ihollesi

20,49 €

(409,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Vielä 4 kpl varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Epäpuhtaalle ja sekaiholle
  • Voimakkaasti kosteuttava
  • Kirkastava vaikutus

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Dr. Scheller Kiinteyttävä kofeiini-silmänympärysvoide, 15 ml

STYX Yrttipuutarha kasvovoide teepuuöljyllä, 50 ml 20,49 € (409,80 € / l)
Dr. Scheller Kiinteyttävä kofeiini-silmänympärysvoide, 15 ml 9,89 € (659,33 € / l)
Kokonaishinta: 30,38 €
Kuvaus

Tämä kasvovoide hoitaa epäpuhdasta ja sekaihoa päivällä ja yöllä. Teepuun ja tuoksuvan laventelin vaikuttavat aineet kirkastavat ihoa ja auttavat tasapainottamaan ihon suojakerrosta.

Käyttö: levitä aamuin ja illoin puhdistuksen jälkeen.

Tuotenro.: STX-14081
Sisältö: 50 ml
EAN: 9004432140816
Merkki: STYX
Käyttö: Päivävoide, 24h-voide
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Kasvovoiteet
Ihotyyppi: Sekaiho, Epäpuhdas iho
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: ECOCERT - Cosmos Natural
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sorbitan Olivate, Cetearyl Olivate, Cetearylalcohol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Malaleuca Alternifolia (Teebaum) Oil, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Glycerin Soja Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Bisabolol, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Cetyl Palmitate, Sorbitan Palmitate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum[1], Linalool[2], Limonene[2], Citral[2], Geraniol[2], Citronellal[2], Cumarin[2], Tocopherol (Vitamin E)[2], Citricacid[2]

  1. luonnollista alkuperää
  2. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Tietoa ilmastoneutraaliudesta
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Itävalta, office@styx.at

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta STYX Yrttipuutarha kasvovoide teepuuöljyllä

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder