youfreen Kiinteä suihku funky breeze, 75 g

Hellävarainen puhdistus suurille ja pienille

6,19 €

(82,53 € / kg, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 75 g

Varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Sopii kaikille ihotyypeille
  • Välimerellinen vivahde
  • Antaa pehmeyttä

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: youfreen Kiinteä suihkusaippua lovely berry, 75 g

youfreen Kiinteä suihku funky breeze, 75 g 6,19 € (82,53 € / kg)
youfreen Kiinteä suihkusaippua lovely berry, 75 g 6,19 € (82,53 € / kg)
Kokonaishinta: 12,38 €
Kuvaus

Mieto koostumus sisältää arvokasta kookosöljyä, joka puhdistaa ihoa ja samalla kosteuttaa sitä tehokkaasti. Raikas sitruunantuoksu täydentyy täydellisesti merellisillä vivahteilla, luoden upean suihkukokemuksen. Kiinteä suihkugeeli sopii erinomaisesti koko perheelle ja huomioi samalla ympäristön. Vedetön koostumus säästää vuosittain suuren määrän muovijätettä.

Tuotenro.: YOU-200552
Sisältö: 75 g
EAN: 4270003225991
Merkki: youfreen
Konsistenssi / annostelumuoto: Kiinteä
Tuoteluokat: Vartalon puhdistus
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille, Nuori iho
Ominaisuudet: Turvallista odotuksen aikana, Unisex, Vegaaninen
Tuoksut: Sitruksinen
Kenelle?: Lapsi
Tuoteseloste (INCI)

Sodium Coco­ Sulfate, Zea Mays Starch[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Aqua, Citricacid, Glycerin, Parfum[2], Limonene, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Citrate, Linalool, Mica, CI 77891 (Titanium Dioxid), CI 77492 (Iron Oxide)

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
  2. perustuu täysin luonnollisiin ainesosiin
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: youfreen GmbH & Co. KG, Schimmelmannstrasse 15a, 22043, Hamburg, Saksa, www.youfreen.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta youfreen Kiinteä suihku funky breeze

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder