Ayluna Shampoo taikahedelmä, 50 ml

Sisältää luomugranaattiomenaa ja luomulakritsiuutetta

3,50 € 3,89 € -10%

(70,00 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Vielä 4 kpl varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 6 vain 3,18 € / kpl-18%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Antaa silkkisen kiiltävät hiukset
  • Hienojakoinen vaahto
  • Hedelmäisen makea tuoksu

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Ayluna Shampoo kukkatarha, 50 ml

Ayluna Shampoo taikahedelmä, 50 ml 3,50 € (70,00 € / l)
Ayluna Shampoo kukkatarha, 50 ml 3,50 € (70,00 € / l)
Kokonaishinta: 7,00 €
Kuvaus

Luomugranaattiomena ja luomulakritsiuute antavat tälle shampoolle hedelmäisen makean tuoksun. Ainesosat ovat 100 % luonnollista alkuperää. Hienojakoinen, aistikas vaahto antaa hiuksille silkkistä kiiltoa ja rentouttaa päänahan. Shampoo ei sisällä silikoneja tai synteettisiä hajusteita ja väriaineita.

Tuotenro.: AYL-11021
Sisältö: 50 ml
EAN: 4260512462116
Merkki: Ayluna
Tuoteluokat: Shampoot
Hiustyyppi: Kaikille hiustyypeille
Ominaisuudet: Halal, Unisex, Vegaaninen
Tuoksut: Hedelmäinen
Sertifikaatit: BDIH - Cosmos Organic
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Punica Granatum Fruit Water[1], Glycyrrhiza Glabra Root Water[1], Sodium Coco­ Sulfate, Sodium Cocoyl Glutamat, Disodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Inulin, Betaine, Arginine Ferulate, Pca Ethyl Cocoyl Glutamate, Glycerin, Lactic Acid, Phytic Acid, Pca Glyceryl Oleate, Parfum, Maris Sal, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Benzyl Salicylate, Linalool

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Ayluna Naturkosmetik GmbH, Fluthamelstr. 1, 31789, Hameln, Saksa, info@ayluna.de, www.ayluna.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Ayluna Shampoo taikahedelmä

4 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,5 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
10 (76%)
4 tähteä
1 (7%)
3 tähteä
1 (7%)
2 tähteä
1 (7%)
1 tähti
0 (0%)

13 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 4 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder