Bjobj Huulivoide Sorbetto, Greippi (10 ml)

Taivaallisen pehmeät huulet

6,19 €

(619,00 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Maku: Greippi

Vielä 9 kpl varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään torstaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kosteuttaa
  • Ravitsevilla öljyillä
  • Suojaava vaikutus

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Domus Olea Toscana Anti-Age huulien kuorintanaamio, 10 ml

Bjobj Huulivoide Sorbetto, Greippi (10 ml) 6,19 € (619,00 € / l)
Domus Olea Toscana Anti-Age huulien kuorintanaamio, 10 ml 5,83 € (583,00 € / l)
Kokonaishinta: 12,02 €
Kuvaus

Tämä Sorbetto-huulivoide tarjoaa huulille kaiken tarvittavan. Laadukkaat kasviöljyt, kuten auringonkukka-, rypsi- tai risiiniöljy ravitsevat huulia syvävaikutteisesti ja antavat niille kosteutta. E-vitamiini suojaa herkkää ihoa vapailta radikaaleilta antioksidanttisen vaikutuksensa ansiosta. Ihanan pehmeät ja herkän tuoksuiset huulet.

Tuotenro.: BJO-ECO-BB637
Sisältö: 10 ml
EAN: 8032649457138
Merkki: Bjobj
Huultenhoito: Väritön
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Huultenhoito
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Nikkelitestattu, Unisex
Sertifikaatit: BIOS NaturCosmetics
Tuoteseloste (INCI)

Canola Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Glyceryl Behenate, Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Hydrogenated Rapeseed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Tocopherol (Vitamin E), Citrus Grandis (Pomelo) Peel Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Extract, Citrus Nobilis Peel Extract, Punica Granatum Peel Extract, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Beta-Sitosterol, Squalen, Glyceryl Laurate, Limonene

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: San.Eco.Vit. srl, Viale delle Industrie 5, 20881, Bernareggio (MB), Italia, www.sanecovit.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Bjobj Huulivoide Sorbetto

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

4,3 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
2 (50%)
4 tähteä
1 (25%)
3 tähteä
1 (25%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

4 arvostelua

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.