CMD Naturkosmetik Sandorini Beauty Serum, 30 ml

Aktivoiva ja erittäin keskittynyt hoito

23,84 € 26,49 € -10%

(794,67 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 30 ml

Jälleen varastossa alkaen 13. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus keskiviikkona, 21. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kuivalle ja ikääntyvälle iholle
  • Sisältää hyaluronihappoa
  • Elvyttävä ja elastinen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: CMD Naturkosmetik Rosé Exclusive -hoitovoide, 50 ml

CMD Naturkosmetik Sandorini Beauty Serum, 30 ml 23,84 € (794,67 € / l)
CMD Naturkosmetik Rosé Exclusive -hoitovoide, 50 ml 15,56 € (311,20 € / l)
Kokonaishinta: 39,40 €
Kuvaus

Tämä täyteläinen kauneusseerumi toimii kosteuden lisääjänä erittäin kuivalle ja ikääntyvälle iholle. Miedon aloe veran, hienojen tyrni- ja arganöljyjen sekä intensiivisesti kosteuttavan hyaluronihapon ansiosta iho saa tehokkaan ja syvävaikutteisen hoidon. Samalla solujen uusiutuminen tehostuu ja kasvosi nauttivat elintärkeästä joustavuudesta ja säteilevän sileästä ihosta.

Käyttö:

  • Levitä kevyesti puhdistetulle iholle aamulla ja illalla ja anna vaikuttaa hetken.
  • Käytä jatkohoitona CMD Naturkosmetikin Sandorini kosteuttavaa tai hoitovoidetta.
Tuotenro.: CMD-65320
Sisältö: 30 ml
EAN: 4028719653207
Merkki: CMD Naturkosmetik
Tuoteluokat: Seerumit
Ihotyyppi: Ikääntyvä iho, Kuiva iho
Ominaisuudet: Vegaaninen
Sertifikaatit: ICADA, NCS - Natural Cosmetics Standard
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Glycerin, Alcohol, Sodium Hyaluronate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil[1], Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Seed Oil[1], Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Glyceryl Caprylate, Acacia Senegal Gum/Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Phytic Acid, Parfum, Limonene[2], Linalool[2], Geraniol[2]

  1. Valmistettu luomuraaka-aineista
  2. luonnollisista eteerisistä öljyistä
CMD:n Sandorini-sarja
Yhteensopivat tuotteet
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: CMD Naturkosmetik, Carl-Michael Diedrich e. K., Wachtelpforte 36, 38644, Goslar, Saksa, info@cmd-natur.de, www.cmd-natur.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta CMD Naturkosmetik Sandorini Beauty Serum

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder