CMD Naturkosmetik Teebaumöl Classic Peeling, 50 ml

Hellävarainen teepuuöljyä sisältävä kasvokuorinta.

11,49 €

(229,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Vielä 6 kpl varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Rasvaiselle, epäpuhtaalle iholle ja sekaiholle
  • Poistaa kuolleet ihosolut
  • Puhdistavat ominaisuudet

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: CMD Naturkosmetik Teepuuöljy-pesugeeli kasvojenpuhdistukseen, 200 ml

CMD Naturkosmetik Teebaumöl Classic Peeling, 50 ml 11,49 € (229,80 € / l)
CMD Naturkosmetik Teepuuöljy-pesugeeli kasvojenpuhdistukseen, 200 ml 11,39 € (56,95 € / l)
Kokonaishinta: 22,88 €
Kuvaus

Teebaumöl Classic Peeling puhdistaa ihoa ja poistaa kuolleita ihosoluja. Sillä on puhdistavia ominaisuuksia, ja se jättää ihon pehmeäksi ja silkkiseksi. Se puhdistaa ihon erittäin hellävaraisesti ja valmistaa sen samalla ihanteellisesti seuraavaa hoitoa varten.

Tuotenro.: CMD-6131V
Sisältö: 50 ml
EAN: 4028719613157
Merkki: CMD Naturkosmetik
Kuorintatavat: Mekaaninen kuorinta
Konsistenssi / annostelumuoto: Kuorinta
Tuoteluokat: Kasvokuorinta
Ihotyyppi: Rasvainen iho, Sekaiho, Epäpuhdas iho
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Tuoksut: Teepuu
Sertifikaatit: ICADA, NCS - Natural Cosmetics Standard
Pakkaustyyppi: Putki
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Hectorite, Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Loess, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Mangifera Indica (Mango) Seed Oil, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], C12-20 Alkyl Glucoside, C 14-22 Alcohol, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[1], Rhus Verniciflua Peel Wax, Maris Sal, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Lavandula Angustifolia Oil, Tocopherol (Vitamin E), Phytic Acid, Alcohol, Parfum, Limonene[2], Linalool[2]

  1. luonnonmukaisesti viljelty
  2. luonnollisista eteerisistä öljyistä
CMD:n Teepuuöljy Classic -sarja
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: CMD Naturkosmetik, Carl-Michael Diedrich e. K., Wachtelpforte 36, 38644, Goslar, Saksa, info@cmd-natur.de, www.cmd-natur.de

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta CMD Naturkosmetik Teebaumöl Classic Peeling

54 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,1 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
59 (48%)
4 tähteä
30 (24%)
3 tähteä
19 (15%)
2 tähteä
10 (8%)
1 tähti
3 (2%)

121 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 54 arvostelua löytyy muilla kielillä.