Gyada Cosmetics Kirkastava seerumi nro 6, 30 ml

Huolella valittuja uutteita, puhdas iho

21,84 € 22,99 € -5%

(728,00 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 30 ml

Varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Rasvaiselle, epäpuhtaalle iholle sekä akneiholle
  • Supistaa ihohuokosia
  • Virkistäviä ja rauhoittavia aineosia
  • AIAB AIAB
  • Nikkelitestattu Nikkelitestattu
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: MÁDARA Organic Skincare ACNE Hydra-Derm Balancing Fluid, 40 ml

Gyada Cosmetics Kirkastava seerumi nro 6, 30 ml 21,84 € (728,00 € / l)
MÁDARA Organic Skincare ACNE Hydra-Derm Balancing Fluid, 40 ml 29,49 € (737,25 € / l)
Kokonaishinta: 51,33 €
Kuvaus

Huolella valitut, erittäin tiivistetyt vaikuttavat aineet sekä kasviuutteet tekevät tästä seerumista ihanteellisen tuotteen epäpuhtaalle, rasvaiselle ja akneen taipuvaiselle iholle. Seerumin koostumus sisältää kirkastavaa seosta sahapalmusta ja katajasta, jotka yhdessä vähentävät mustapäitä ja tasapainottavat ihon talintuotantoa. Lisäksi seerumi sisältää takiaisuutetta sekä propolista sekä Aloe veraa ja E-vitamiinia ja macadamiaöljyä. Seerumi rauhoittaa, kirkastaa ja virkistää ihoa.

Käyttö: Levitä puhtaalle ja kuivalle iholle, hiero kunnes seerumi on täysin imeytynyt.

Tuotenro.: GYA-GC052
Sisältö: 30 ml
EAN: 8054609980517
Merkki: Gyada Cosmetics
Tuoteluokat: Seerumit
Ihotyyppi: Rasvainen iho, Epäpuhdas iho
Ominaisuudet: Nikkelitestattu, Vegaaninen
Sertifikaatit: AIAB
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Isoamyl Cocoate, Propandiol, Glycerin, Coco Caprylate/Caprate, Cetearyl Glucoside, Macadamia Ternifolia Seed Oil[1], Vitis Vinifera Seed Oil, Propolis Extract, Arctium Lappa (Burdock) Root Extract, Juniperus Communis (Wacholder) Fruit Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Polyglyceryl -10 Laurate, Benzyl Alcohol, Sodium Caproyl/Lauroyl Lactate, Caprylic/Capric Triglyceride, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Lecithin, Parfum[2], Limonene, Linalool, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), Alpha-Isomethyl Ionone, Citricacid

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
  2. AIAB:n ohjeiden mukaisesti
Yhteensopivat tuotteet
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italia, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Gyada Cosmetics Kirkastava seerumi nro 6

3 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,6 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
9 (64%)
4 tähteä
4 (28%)
3 tähteä
1 (7%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

14 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 3 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder