Jimmy Boyd Lemon & Rose Biorganic Body Lotion, 200 ml

Tuoksuva ihonhoito intensiivisellä raikkaudella

30,49 €

(152,45 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 ml

Vielä 3 kpl varastossa

Toimitus perjantaina, 09. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään torstaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Kosteuttaa
  • Energisoivat aromit
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Urtekram Aloe Vera Shower Gel, 500 ml

Jimmy Boyd Lemon & Rose Biorganic Body Lotion, 200 ml 30,49 € (152,45 € / l)
Urtekram Aloe Vera Shower Gel, 500 ml 12,59 € (25,18 € / l)
Kokonaishinta: 43,08 €
Kuvaus

Luksusmainen luonnollisista ainesosista koostuva Lemon & Rose Biorganic Body Lotion on tehokas kosteuttaja kaikenlaisille ihotyypeille. Sen lempeä koostumus yhdistyy energisoivaan tuoksuun, joka tuo mieleen vastaleikatut sitruunat.

Tuotenro.: IMP-JBLELEBIO200
Sisältö: 200 ml
EAN: 8437013356374
Merkki: Jimmy Boyd
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Vartalonhoito
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoksut: Ruusu, Sitruksinen
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Tuoksun ominaisuudet: virkistävä
Pakkaustyyppi: Lasi, Pumppupullo
Tuoteseloste (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Glycerin[1], Coco Caprylate/Caprate[1], Glyceryl Stearate Se[1], Cetearylalcohol[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Parfum[1], Hibiscus Sabdariffa Flower Extract[1], Centella Asiatica Extract[1], Centella Asiatica[1], Callus Conditioned Media[1], Jojoba Esters[1], Helianthus Annus Seed Cera[1], Tocopherol (Vitamin E)[1], Glyceryl Caprylate[1], Arachidyl Alcohol[1], Xanthan Gum, Behenylalkohol[1], Aqua[1], Glyceryl Undecylenate[1], Arachidyl Glucoside[1], Cetearyl Glucoside[1], Acacia Decurrens Flower Wax[1], Polyglycerin-3[1], Phytic Acid[1], Citric Acid[1], Benzyl Alcohol[1], Sodium Benzoate[1], Potassium Sorbate[1], Geraniol[1], Citral[1], Limonene[1], Linalool[1]

  1. luonnollista alkuperää
  2. Luomusertifioitu
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Jimmy Boyd Perfumista, S.L., Palautordera street, 11 Polígono Industrial Can Prat, 08450, Llinars del Vallés (Barcelona), Espanja, info@perfumesjimmyboyd.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Jimmy Boyd Lemon & Rose Biorganic Body Lotion