Jimmy Boyd Orange Blossom Biorganic Body Lotion, 200 ml

Hajustettu voide elvyttävällä tuoksulla

30,49 €

(152,45 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 ml

Vielä 9 kpl varastossa

Toimitus perjantaina, 09. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään torstaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Kosteuttava
  • Hienovaraiset & voimakkaat aromit
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: hej Organic Sensitive Shower Gel, 300 ml

Jimmy Boyd Orange Blossom Biorganic Body Lotion, 200 ml 30,49 € (152,45 € / l)
hej Organic Sensitive Shower Gel, 300 ml 6,29 € (20,97 € / l)
Kokonaishinta: 36,78 €
Kuvaus

Hajustettuna kosteusvoiteena Orange Blossom Biorganic Body Lotion on aistillinen lisä päivittäiseen kauneudenhoitorutiiniin. Sen koostumus kosteuttaa pitkäkestoisesti, kun taas voimakkaat ja samalla hienovaraiset aromit tuovat mieleen kesäisen iltalenkin Andalusian kaduilla.

Tuotenro.: IMP-JBOBLEBIO200
Sisältö: 200 ml
EAN: 8437013356404
Merkki: Jimmy Boyd
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Vartalonhoito
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoksut: Kukkainen, Makea
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Tuoksun ominaisuudet: viettelevä, salaperäinen
Pakkaustyyppi: Lasi, Pumppupullo
Tuoteseloste (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Glycerin[1], Coco Caprylate/Caprate[1], Glyceryl Stearate Se[1], Cetearylalcohol[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Parfum[1], Hibiscus Sabdariffa Flower Extract[1], Centella Asiatica Extract[1], Centella Asiatica[1], Callus Conditioned Media[1], Jojoba Esters[1], Helianthus Annus Seed Cera[1], Tocopherol (Vitamin E)[1], Glyceryl Caprylate[1], Arachidyl Alcohol[1], Xanthan Gum, Behenylalkohol[1], Aqua[1], Glyceryl Undecylenate[1], Arachidyl Glucoside[1], Cetearyl Glucoside[1], Acacia Decurrens Flower Wax[1], Polyglycerin-3[1], Phytic Acid[1], Citric Acid[1], Benzyl Alcohol[1], Sodium Benzoate[1], Potassium Sorbate[1], Geraniol[1], Citral[1], Limonene[1], Linalool[1]

  1. luonnollista alkuperää
  2. Luomusertifioitu
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Jimmy Boyd Perfumista, S.L., Palautordera street, 11 Polígono Industrial Can Prat, 08450, Llinars del Vallés (Barcelona), Espanja, info@perfumesjimmyboyd.com

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Jimmy Boyd Orange Blossom Biorganic Body Lotion

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder