Martina Gebhardt Propolis Cream, 50 ml

Monipuolinen voide koko perheelle

18,89 € 20,99 € -10%

(377,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Sisältää runsaasti A-vitamiinia
  • Tukee solujen uudistumista

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Martina Gebhardt Rose Cream, 50 ml

Martina Gebhardt Propolis Cream, 50 ml 18,89 € (377,80 € / l)
Martina Gebhardt Rose Cream, 50 ml 22,49 € (449,80 € / l)
Kokonaishinta: 41,38 €
Kuvaus

Tämä Martina Gebhardtin Special Face Care -linjan monipuolinen voide sopii koko perheelle. Runsas koostumus sopii nuorelle, ikääntyneelle ja herkälle iholle sekä sekaiholle. Voiteella on kiinteyttävä vaikutus ja se kosteuttaa kasvoja. Voiteen ravitseva koostumus tukee solujen uudistumista korkean A-vitamiinipitoisuuden ansiosta.

Käyttö: Käytä voidetta säästeliäästi ja hiero hyvin ihoon.

Tuotenro.: MAG-21007
Sisältö: 50 ml
EAN: 4032061010076
Merkki: Martina Gebhardt
Käyttö: 24h-voide
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Kasvovoiteet
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille, Sekaiho, Ikääntyvä iho
Ominaisuudet: Nikkelitestattu, Unisex
Tuoksut: Hunaja
Sertifikaatit: Demeter
Pakkaustyyppi: Purkki, Matkakoko–Travel Size
Kenelle?: Lapsi
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Lanolin[3], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Cera Flava (Yellow Beeswax)[1], Cetyl Alcohol, Daucus Carota Sativa Root Extract[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[3], Theobroma Cacao Seed Butter[1], Mel (Honey)[1], Cera Extract[1], Hamamelis Virginiana Flower Water[1], Equisetum Arvense Leaf Extract[3], Sambucus Nigra (Elder) Root Extract[1], Sambucus Nigra (Elderberry) Fruit Extract, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Fruit Oil[1], Melissa Officinalis Leaf Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Alcohol[1], Citral[2], Geraniol[2], Limonene[2], Linalool[2]

  1. Demeter-sertifioitu raaka-aine
  2. Aitojen eteeristen öljyjen ainesosa
  3. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Martina Gebhardt Special Face Care
Tietoa ainesosista
Tietoa kasvojenhoitotuotteista
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: MG Naturkosmetik GmbH, Klosterhof 4, 82405, Wessobrunn, Saksa, beratung@mg-naturkosmetik.de, www.mg-naturkosmetik.de

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

0 kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Martina Gebhardt Propolis Cream

66 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,5 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
82 (73%)
4 tähteä
11 (9%)
3 tähteä
11 (9%)
2 tähteä
4 (3%)
1 tähti
4 (3%)

112 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 66 arvostelua löytyy muilla kielillä.