Sylveco Blemish -Targeting Gel, 15 ml

Luonnollista ja tervettä säteilyä

7,01 € 7,79 € -10%

(467,33 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 15 ml

Vielä 6 kpl varastossa

Toimitus keskiviikkona, 14. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Tehokas epäpuhtauksia vastaan
  • Tukee paranemista
  • Unisex Unisex

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Sylveco Sea Buckthorn Light Moisturizer, 50 ml

Sylveco Blemish -Targeting Gel, 15 ml 7,01 € (467,33 € / l)
Sylveco Sea Buckthorn Light Moisturizer, 50 ml 9,74 € (194,80 € / l)
Kokonaishinta: 16,75 €
Kuvaus

Tätä luonnollista kasvogeeliä voidaan käyttää myös herkälle iholle ja levittää erityisesti ihoalueille, joissa on epäpuhtauksia tai aknea. Antibakteerinen teepuuöljy tukee ihon uudistumista ja tekee ihosta terveen säteilevän.

Käyttö: Levitä pieni annos geeliä iholle useita kertoja päivässä.

Tuotenro.: SYL-5902249010695
Sisältö: 15 ml
EAN: 5902249010695
Merkki: Sylveco
Käyttö: 24h-voide
Konsistenssi / annostelumuoto: Geeli
Tuoteluokat: Seerumit
Ihotyyppi: Epäpuhdas iho
Ominaisuudet: Unisex
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Glycerin, Hydroxyethyl Cellulose, Propandiol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Panthenol, Allantoin, Decyl Glucoside

Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Sylveco Blemish -Targeting Gel

3 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,6 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
4 (80%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
1 (20%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

5 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 3 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder