Ayluna Suihkugeeli Luomu-inkivääri & Luomu-lime, 250 ml

Hellävarainen puhdistus virkistävällä tuoksulla

9,39 €

(37,56 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 250 ml

Vielä 5 kpl varastossa

Toimitus tiistaina, 06. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Erittäin mieto
  • Suojaa kuivumiselta

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: La Saponaria Shampoo auringonkukka ja appelsiini, 200 ml

Ayluna Suihkugeeli Luomu-inkivääri & Luomu-lime, 250 ml 9,39 € (37,56 € / l)
La Saponaria Shampoo auringonkukka ja appelsiini, 200 ml 8,39 € (41,95 € / l)
Kokonaishinta: 17,78 €
Kuvaus

Suihkugeeli puhdistaa ihoa hellävaraisesti ja suojaa samalla kuivumiselta. Sen tuoksu tuoreesta limestä ja hienovaraisesta inkiväärinkukasta tarjoaa virkistäviä ominaisuuksia ja miellyttävän suihkukokemuksen.

Tuotenro.: AYL-12030
Sisältö: 250 ml
EAN: 4260512462277
Merkki: Ayluna
Konsistenssi / annostelumuoto: Neste
Tuoteluokat: Vartalon puhdistus
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Halal, Unisex, Vegaaninen
Tuoksut: Mausteinen, Sitruksinen
Sertifikaatit: BDIH - Cosmos Organic
Pakkaustyyppi: Pullo
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Zingiber Officinale Water[1], Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Water[1], Glycerin, Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Cocoyl Glutamat, Disodium Cocoyl Glutamate, Inulin, Betaine, Maris Sal, Polyglyceryl -10 Laurate, Parfum, Citricacid, Lactic Acid, Arginine Ferulate, P-Anisic Acid, Phytic Acid, Pca Ethyl Cocoyl Arginate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Limonene, Linalool, Geraniol

  1. luonnonmukaisesti viljelty
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Ayluna Naturkosmetik GmbH, Fluthamelstr. 1, 31789, Hameln, Saksa, info@ayluna.de, www.ayluna.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Ayluna Suihkugeeli Luomu-inkivääri & Luomu-lime

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

5,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
1 (100%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

1 arvostelu

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder