Demmers Teehaus Quick-T luomu-metsämarjacocktail, 25 teepussia (75 g)

Täydelliseen kupilliseen Purppuranpunainen

5,69 €

(75,87 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 25 teepussia

Jälleen varastossa alkaen 07. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus torstaina, 15. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • 25 kätevää teepussia
  • Valvotut luomuraaka-aineet
  • Hapokas metsämarjojen aromi

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Pukka Talven ilo -luomuyrttitee, 20 kpl (30 g)

Demmers Teehaus Quick-T luomu-metsämarjacocktail, 25 teepussia (75 g) 5,69 € (75,87 € / kg)
Pukka Talven ilo -luomuyrttitee, 20 kpl (30 g) 4,19 € (139,67 € / kg)
Kokonaishinta: 9,88 €
Kuvaus

Luomu-metsämarjacocktail tuo vastapoimittujen marjojen täyteläisen maun suoraan teekuppiisi. Tämä luomusekoitus yhdistää omenapalat, seljanmarjat sekä hienostuneet mansikan ja vadelman vivahteet intensiiviseksi makuelämykseksi.

Hibiskuksen ja ruusunmarjan ansiosta hauduke hehkuu kauniin purppuranpunaisena. Sen eloisa, raikkaan hapokas maku sopii erinomaisesti nautittavaksi hunajan tai kandisokerin kera. Täydellinen valinta mutkattomaan teehetkeen päivän lomassa!

Tuotenro.: XPI-DT-50273
Sisältö: 75 g
EAN: 9004163316672
Merkki: Demmers Teehaus
Konsistenssi / annostelumuoto: Tee pussissa
Tuoteluokat: Teet ja tarvikkeet
Ominaisuudet: Kofeiiniton
Sertifikaatit: EU-Bio Siegel
Säilytys: Säilytä kuivassa
Sisältö (tee): Teepussit
Haudutusaika: 5 minuuttia, 6 minuuttia, 7 minuuttia, 8 minuuttia
Ainesosat

Apfelstücke[1], hibiskuskukat[1], Orangenschale[1], ruusunmarjankuori[1], luonnollinen hedelmäaromi, Himbeerfeinschnitt, Mansikan hedelmäjauhe[1], seljanmarjat[1]

  1. orgaanisia ainesosia
DEMMER Quick-T
Oikeudelliset tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Itävalta, www.tee.at

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Demmers Teehaus Quick-T luomu-metsämarjacocktail