Demmers Teehaus Quick-T Luomu Rooibos Oriental Night, 25 pussia (50 g)

Koe makumatka itään

5,69 €

(113,80 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 25 pussia

Jälleen varastossa alkaen 07. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus torstaina, 15. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • • Lämpimien mausteiden kanssa
  • • Luontaisesti makeutettu
  • • Ihanteellinen kylmään vuodenaikaan

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: TEEKANNE Organic Luxury Bag Vitalizing Herbs, 20 pussia (60 g)

Demmers Teehaus Quick-T Luomu Rooibos Oriental Night, 25 pussia (50 g) 5,69 € (113,80 € / kg)
TEEKANNE Organic Luxury Bag Vitalizing Herbs, 20 pussia (60 g) 12,24 € (204,00 € / kg)
Kokonaishinta: 17,93 €
Kuvaus

Erottuva Rooibos-maku yhdistettynä kanelin ja Bourbon-vaniljan hemmotteleviin aromeihin lumoaa aistisi ja muistuttaa itämaisesta sadusta. Lakritsijuuri tuo luontaista makeutta ja viimeistelee luomuksen täydellisesti.

Valmistus: Kaada 200 ml 100°C kuumaa vettä yhden teepussin päälle ja anna hautua 5 minuuttia.

Tuotenro.: XPI-DT-00-50284
Sisältö: 50 g
EAN: 9004163316931
Merkki: Demmers Teehaus
Konsistenssi / annostelumuoto: Tee pussissa
Tuoteluokat: Teet ja tarvikkeet
Sertifikaatit: EU-Bio Siegel
Säilytys: Säilytä kuivassa
Sisältö (tee): Teepussit
Haudutusaika: 5 minuuttia
Ainesosat

Rooibostee[1], lakritsajuuren kuutiot[1], kaneli (Cinnamomum)[1], luonnollinen maustearomi, mausteneilikka[1], Gewürzöl[1], bourbon-vanilja[1]

  1. luonnonmukaisesta maataloudesta
DEMMER Quick-T
Oikeudelliset tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: DEMMER GmbH, Karl-Tonay-Gasse 34, 1230, Wien, Itävalta, www.tee.at

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Demmers Teehaus Quick-T Luomu Rooibos Oriental Night

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder