La Saponaria INNER puhdistava hiushoitosetti, 90 g

Tasapainottavaa puhdistusta ja hoitoa kiinteässä muodossa

19,98 € 20,78 € -4%

(222,00 € / kg, Kaikki hinnat sis. alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 90 g

Varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Hilsettä vastaan
  • 1x INNER kiinteä hilseshampoo, 50 g
  • 1x INNER Anti-Frizz kiinteä hoitoaine, 40 g
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: La Saponaria Anti-Frizz-hiusnaamio, 200 ml

La Saponaria INNER puhdistava hiushoitosetti, 90 g 19,98 € (222,00 € / kg)
La Saponaria Anti-Frizz-hiusnaamio, 200 ml 14,59 € (72,95 € / l)
Kokonaishinta: 34,57 €
Kuvaus
Tuotenro.: SPE0037
Sisältö: 90 g
Merkki: La Saponaria
Konsistenssi / annostelumuoto: Kiinteä
Tuoteluokat: Shampoot
Hiustyyppi: Kaikille hiustyypeille, Hilseilevät hiukset
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoteseloste (INCI)

INNER kiinteä hilseshampoo

Sodium Coco­ Sulfate, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Stearic Acid, Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter, Lactic Acid, Cetearylalcohol, Betaine, Aqua, Spirulina Maxima Extract, Linum Usitatissimum Seed Oil[1], Lavandula Hybrida Oil[1], Mentha Spicata (Spearmint) Oil[1], Salvia Officinalis (Sage) Water[1], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[1], Tilia Cordata (Linde) Flower Extract[1], Arctium Lappa (Burdock) Root Extract[1], Inulin, Fructose, Glycerin, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä

INNER Anti-Frizz kiinteä hoitoaine

Cetearylalcohol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Myristyl Alcohol, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Linum Usitatissimum Seed Oil[2], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[2], Spirulina Maxima Extract, Aqua, Arctium Lappa (Burdock) Root Extract[2], Betaine, Tapioca Starch[2], Inulin, Lavandula Hybrida Oil[2], Mentha Spicata (Spearmint) Oil[2], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[2], Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Fructose, Citrus Lemon Peel Oil[2], Limonene[1], Geraniol[1], Linalool[1]

  1. luonnollista alkuperää
  2. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Tietoa INNER-sarjasta
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta La Saponaria INNER puhdistava hiushoitosetti

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder