PRIMAVERA Metsäkävely Kuorintageeli, 200 ml

Parantaa ihon ilmettä

15,59 €

(77,95 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 ml

Vielä 7 kpl varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 14,03 € / kpl-10%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Hellävarainen käyttö
  • Rapsakka tuoksu

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: PRIMAVERA Waldspaziergang-suihkuvoide, 200 ml

PRIMAVERA Metsäkävely Kuorintageeli, 200 ml 15,59 € (77,95 € / l)
PRIMAVERA Waldspaziergang-suihkuvoide, 200 ml 10,39 € (51,95 € / l)
Kokonaishinta: 25,98 €
Kuvaus

Elvyttävä kuorintageeli poistaa hellävaraisesti kuollutta ihosolukkoa käyttäen luonnollisia jojobavahan helmiä, hienoksi jauhettua oliivinkiviä ja hienoja sokerikiteitä. Tämä ihanasti mieto koostumus sisältää luomu hamamelisvettä sekä luomu rosmariiniuute, jotka tukevat ihon elvyttämistä ja hemmottelevat sitä miellyttävän sileällä tunteella. Virkistävä raikkaus syntyy voimakkaasta, selkeästä tuoksusta.

Käyttö: Hiero kostealle iholle ja huuhtele hyvin.

Tuotenro.: PRIM-26960
Sisältö: 200 ml
EAN: 4086900269606
Merkki: PRIMAVERA
PRIMAVERA -tuotesarjat: Forest Walk
Kuorintatavat: Mekaaninen kuorinta
Tuoteluokat: Suihkukuorinta
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoksut: Raikas, Puumainen, Havumainen
Sertifikaatit: Leaping Bunny, NaTrue
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water[1], Coco Glucoside, Decyl Glucoside, Hydrogenated Jojoba Oil, Glycerin, Pentylene Glycol, Betaine, Prunus Armeiaca (Apricot) Seed Powder, Parfum[1], Alcohol[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Lavandula Oil/Extract[1], Cedrus Atlantica Oil/Extract[1], Citrus Bergamia Fruit Oil[1], Mentha Piperita Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Xanthan Gum, Carrageenan, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Lactic Acid, Limonene[2], Linalool[2], Pinene[2], Linalyl Acetate[2], Camphor[2], Citronellol[2], Beta-Caryophyllene[2], Menthol[2], Geraniol[2], CI 75810

  1. kontrolloitu luomuviljely
  2. eteeristen öljyjen luonnollinen osa
Yhteensopivat tuotteet
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: PRIMAVERA LIFE GMBH, Naturparadies 1, 87466 , Oy-Mittelberg, Saksa, info@primaveralife.com, www.primaveralife.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta PRIMAVERA Metsäkävely Kuorintageeli

2 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,7 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
2 (66%)
4 tähteä
1 (33%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

3 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 2 arvostelua löytyy muilla kielillä.