Provida Organics Hoito & Deo Roll-on forte, 50 ml

Hoitava suoja hienovaraisella tuoksulla

17,29 €

(345,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Jälleen varastossa alkaen 23. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus maanantaina, 02. marraskuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Herkkälle iholle
  • Vahvasti deodoranttinen
  • Raikas ihon tunne
  • Voidaan käyttää parranajon jälkeen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Provida Organics Mandariinisuihkugeeli, 150 ml

Provida Organics Hoito & Deo Roll-on forte, 50 ml 17,29 € (345,80 € / l)
Provida Organics Mandariinisuihkugeeli, 150 ml 13,09 € (87,27 € / l)
Kokonaishinta: 30,38 €
Kuvaus

Tässä deodorantissa on hienovarainen tuoksu, ja se sopii erityisesti herkälle iholle. Se desodoroi voimakkaammin kuin Providan Super Sensitiv Deo, mutta samalla hoitaa ja suojaa ihoa. Deo tarjoaa raikkaan ja miellyttävän ihon tunteen, ja sitä voidaan ilman huolta käyttää myös parranajon jälkeen.

Tuotenro.: PROV-2107
Sisältö: 50 ml
EAN: 4260009214969
Merkki: Provida Organics
provida tuotesarjat: demeter-sarja (vegaaninen)
Konsistenssi / annostelumuoto: Roll-on
Tuoteluokat: Deodorantit
Ihotyyppi: Herkkä iho
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoksut: Hedelmäinen, Laventeli
Sertifikaatit: Demeter
Tuoteseloste (INCI)

Brassica Campestris (Raps) Seed Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Salvia Officinalis (Sage) Oil[1], Lavandula Angustifolia Oil[1], Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Peel[1], Citrus Limon (Lemon) Fruit Oil[1], Cananga Odorata (Ylang Ylang) Flower Oil[1], Citrus Bergamia Leaf Oil[1], Alcohol[1], Vitis Vinifera Seed Oil[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[1], Prunus Persica Kernel Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Linalool, Limonene, Geraniol, Benzylbenzoat, Citral

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Saksa, service@provida.de, ww.provida.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Provida Organics Hoito & Deo Roll-on forte

1 kirjoitettu arvostelu muulla kielellä

2,5 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
0 (0%)
4 tähteä
1 (50%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
1 (50%)

2 arvostelua

Kielellä suomiei ole yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 1 arvostelu löytyy muulla kielellä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder