STYX Unikko käsivoide. luomu, 70 ml

Rauhoittava hoito käsillesi

10,00 € 14,29 € -30%

(142,86 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 70 ml

Vielä 4 kpl varastossa

Toimitus keskiviikkona, 14. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kuivalle ja herkälle iholle
  • Nopeasti imeytyvä koostumus
  • Lisää ihon joustavuutta

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: STYX Sheavoi-vartalovoide, 200 ml

STYX Unikko käsivoide. luomu, 70 ml 10,00 € (142,86 € / l)
STYX Sheavoi-vartalovoide, 200 ml 16,19 € (80,95 € / l)
Kokonaishinta: 26,19 €
Kuvaus

Luonnollinen käsivoide sisältää kylmäpuristettua luomu-unikkoöljyä, sheavoita, Aloe veraa ja kurjenpoviöljyä, jotka ravitsevat kuivia ja herkkiä käsiä pehmeän ja herkän viimeistelyn saavuttamiseksi.

Tuotenro.: STX-18660
Sisältö: 70 ml
EAN: 9004432186609
Merkki: STYX
Highlights: ⚡MEGA-TARJOUKSET
Tuoteluokat: Käsienhoito
Ihotyyppi: Herkkä iho, Kuiva iho
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: Austria Bio Garantie, EU-Bio Siegel
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Glycerin[1], Papaver Somniferum Seed Oil[1], Sorbitan Olivate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Cetearyl Olivate, Cetearylalcohol, Cetyl Palmitate, Sorbitan Palmitate, Pelargonium Graveolens (Rose Geranium) Oil, Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Acacia Senegal Gum, Xanthan Gum, Tocopherol (Vitamin E), Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Parfum[2], Citronellal, Citricacid, Linalool, Geraniol, Limonene, Citral

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
  2. luonnollinen tuoksusekoitus
Unikko-tuotesarja
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: STYX Naturcosmetic GmbH, Am Kräutergarten 6, 3200, Ober-Grafendorf, Itävalta, office@styx.at

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta STYX Unikko käsivoide, luomu

2 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,3 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
2 (50%)
4 tähteä
1 (25%)
3 tähteä
1 (25%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

4 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 2 arvostelua löytyy muilla kielillä.