Zoya goes pretty Kanelikeksi-vartaloöljy, 100 ml

Pehmentävä öljyseos vartalolle ja aisteille

17,09 €

(170,90 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 ml

Jälleen varastossa alkaen 12. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus tiistaina, 20. lokakuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Sopii kaikille ihotyypeille
  • Kosteuttaa ihoa
  • Lämmin ja juhlava tuoksu
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Zoya goes pretty Chocolate & Mandarin Body Balm, 60 g

Zoya goes pretty Kanelikeksi-vartaloöljy, 100 ml 17,09 € (170,90 € / l)
Zoya goes pretty Chocolate & Mandarin Body Balm, 60 g 18,99 € (316,50 € / kg)
Kokonaishinta: 36,08 €
Kuvaus

Kookosöljyn ja vaniljauutteen yhdistelmä tarjoaa erityisen pehmentävää ja kosteuttavaa hoitoa vastustamattomalla kanelikeksin tuoksulla, joka tuo mieleen kodikkaat ja lämpimät joulunillat. Näin vartaloöljy hemmottelee aisteja ja ihoa samanaikaisesti.

Käyttöohjeet:

  • Lämmitä kätesi ja lämmitä sitten pieni määrä öljyä kämmenissäsi.
  • Hiero öljyä hitaasti pyörivin liikkein ihoon, kunnes se on täysin imeytynyt.
Tuotenro.: 3800236321705
Sisältö: 100 ml
EAN: 3800236321705
Merkki: Zoya goes pretty
Konsistenssi / annostelumuoto: Öljy
Tuoteluokat: Ihonhoitoöljyt
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoksut: Makea, Vaniljainen, Mausteinen
Varoitus: Vain ulkoiseen käyttöön
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Pullo
Tuoteseloste (INCI)

Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Bark Oil, Eugenol, Cinnamal, Linalool, Limonene

Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: InternetCafe-BG LLC., 22 Aksakov str., 1000, Sofia, Bulgaria, zoyagoespretty.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Zoya goes pretty Kanelikeksi-vartaloöljy

5,0 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
1 (100%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

1 arvostelu