benecos benecosBIO Ser facial antirid "Aufbügler:in", 50 ml

Täydellinen Anti-Aging-ohjelma

5,29 €

(105,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kypsälle & vaativalle iholle
  • Sisältää 3-kertaista hyaluronihappoa & Cacay-öljyä
  • Antaa iholle elastisuutta

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: benecos benecosBIO Cremă de zi "Tagschwärmer:in", 50 ml

benecos benecosBIO Ser facial antirid "Aufbügler:in", 50 ml 5,29 € (105,80 € / l)
benecos benecosBIO Cremă de zi "Tagschwärmer:in", 50 ml 5,29 € (105,80 € / l)
Kokonaishinta: 10,58 €
Kuvaus

Kallisarvoisten öljyjen, kuten argan- ja manteliöljyn, yhdistäminen hyaluronihappoon antaa tälle kasvoseerumille täydellisen hoitavan komponentin. Lisäksi se tuo iholle kosteutta ja erityisen miellyttävän suojan. Samaan aikaan kallisarvoinen Cacay-öljy käynnistää kehon oman kollageenituotannon, jotta ihon pinta näyttää kiinteämmältä ja tasaisemmalta.

Käyttö: Levitä voide kasvoille ja hiero hellävaraisesti.

Tuotenro.: BEN-97190
Sisältö: 50 ml
EAN: 4260198097190
Merkki: benecos
Konsistenssi / annostelumuoto: Seerumi
Tuoteluokat: Seerumit
Ihotyyppi: Vaativa iho, Ikääntyvä iho
Ominaisuudet: Unisex, Vegaaninen
Sertifikaatit: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 6 kuukautta
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Lasi, Pumppupullo
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Hordeum Vulgare Stem Water[2], Glycerin[3], Olea Europaea (Olive) Oil[2], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[2], Glyceryl Oleate Citrate, Sodium Levulinate, Vitis Vinifera Seed Oil[2], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[2], Xanthan Gum, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract[2], Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Anisate, Sodium Hydroxyde, Caryodendron Orinocense Seed Oil, Parfum[1], Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract[2], Tocopherol (Vitamin E), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citrus Aurantium Peel Oil[1], Limonene[1], Linalool[1]

  1. Luonnollinen hajustekoostumus
  2. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
  3. Valmistettu luomuraaka-aineista
Tietoja benecosBIO-sarjasta
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: cosmondial GmbH & Co. KG, Industriestraße 23 b, 63834, Sulzbach am Main, Saksa, www.cosmondial.de

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

0 kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta benecosBIO Ser facial antirid "Aufbügler:in"

19 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,4 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
26 (72%)
4 tähteä
3 (8%)
3 tähteä
5 (13%)
2 tähteä
1 (2%)
1 tähti
1 (2%)

36 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 19 arvostelua löytyy muilla kielillä.