Bio Happy Neutraali & Herkkä pH 3,5 Suojaava Intiimipesu, 200 ml

Hellävarainen pesuneste karpalolla & prebiooteilla

6,29 €

(31,45 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 ml

Jälleen varastossa alkaen 29. lokakuuta

Miksi kestää kauemmin?

Miksi kestää kauemmin? Tätä tuotetta ei valitettavasti ole varastossa, mutta saamme sitä pian. Voit tilata nyt – tuote lähetetään sinulle heti saapumisen jälkeen. Sulje

Toimitus torstaina, 05. marraskuuta mennessä

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Päivittäiseen käyttöön
  • Tasapainottava & suojaava

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Green Agafia Tuuheuttava ja vahvistava shampoo, 260 ml

Bio Happy Neutraali & Herkkä pH 3,5 Suojaava Intiimipesu, 200 ml 6,29 € (31,45 € / l)
Green Agafia Tuuheuttava ja vahvistava shampoo, 260 ml 3,69 € (14,19 € / l)
Kokonaishinta: 9,98 €
Kuvaus

Tämä intiimialueen puhdistusaine happamassa pH-spektrissä on suunniteltu hedelmällisessä iässä olevien naisten päivittäiseen intiimihygieniaan. Aikana ensimmäisestä kuukautisesta menopaussiin saakka naisten intiimialueella on hapan pH-arvo. Pesuneste, jonka pH on noin 3,5, on ihanteellinen tämän herkän alueen tasapainon säilyttämiseksi. Hapan pH suojaa yhdessä tasapainottavan karpalouutteen ja prebioottien kanssa intiimialueen floraa ja sitä voidaan käyttää myös synnytyksen jälkeen, uintikäynnin jälkeen, urheilun jälkeen tai matkoilla.

Käyttö: Levitä halutulle alueelle ja huuhtele pois.

Tuotenro.: GAC-BHP170
Sisältö: 200 ml
EAN: 8034094016243
Merkki: Bio Happy
Tuoteluokat: Intiimihygienia
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Turvallista odotuksen aikana, Vegaaninen
Sertifikaatit: ccpb
Varoitus: Vain ulkoiseen käyttöön
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Caprylyl/Capryl Glucoside, Lactic Acid, Lactobacillus Ferment, Alpha Glucan Oligosaccharide, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, Betaine, Inulin, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E), Parfum[1], Citricacid

  1. luonnollista alkuperää
  2. luonnonmukaisesti viljelty
Neutral & Delicate
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Gala srl SB, Antonio Cicognani 11/N, 47121, Forli (FC), Italia, www.galacosmetici.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Bio Happy Neutraali & Herkkä pH 3,5 Suojaava Intiimipesu

4 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,5 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
6 (60%)
4 tähteä
3 (30%)
3 tähteä
1 (10%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
0 (0%)

10 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 4 arvostelua löytyy muilla kielillä.