farfalla Mindfulness Aroma-Yoga Huonespray, 75 ml

Löydä sisäinen rauhasi

16,69 €

(222,53 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 75 ml

Vielä 9 kpl varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Makea, lämmin tuoksu
  • Luonnolliset eteeriset öljyt
  • Ihanteellinen joogatunneille
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: farfalla Suojaava luomuhuonesuihke aura, 75 ml

farfalla Mindfulness Aroma-Yoga Huonespray, 75 ml 16,69 € (222,53 € / l)
farfalla Suojaava luomuhuonesuihke aura, 75 ml 14,59 € (194,53 € / l)
Kokonaishinta: 31,28 €
Kuvaus

Tämän huonesprayn avulla luot täydellisen ilmapiirin seuraavaa joogatuntiasi varten! Luonnolliset eteeriset öljyt tarjoavat makean, lämpimän tuoksun, joka hemmottelee aistejasi ja tuo sinulle kaivatun tasapainon. Muunna asuintilasi kodikkaiksi keitaiksi ja löydä sisäinen rauhasi!

Tuotenro.: FAR-rymfay
Sisältö: 75 ml
EAN: 7612534101400
Merkki: farfalla
Tuoteluokat: Huonetuoksut
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoksut: Bentsoiini
Tuoteseloste (INCI)

Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Styrax Benzoin Resin Extract[1], Parfum, Limonene[2], Linalool[2], Citral[2], Geraniol[2]

  1. Luomu
  2. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Turvallisuus- ja vaaralausekkeet
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Huomiosana: Vaara

Turvallisuuslausekkeet:

  • P101 - Jos tarvitaan lääkinnällistä apua, näytä pakkaus tai varoitusetiketti.
  • P102 - Säilytä lasten ulottumattomissa.
  • P103 - Lue merkinnät ennen käyttöä.
  • P210 - Suojaa lämmöltä, kuumilta pinnoilta, kipinöiltä, avotulelta ja muilta sytytyslähteiltä. Tupakointi kielletty.
  • P241 - Käytä räjähdysturvallisia sähkö/ilmanvaihto/valaisin laitteita.
  • P261 - Vältä pölyn/savun/kaasun/sumun/höyryn/suihkeen hengittämistä.
  • P280 - Käytä suojakäsineitä/suojavaatetusta/silmiensuojainta/kasvonsuojainta.
  • P303+P361+P353 - JOS KEMIKAALIA JOUTUU IHOLLE (tai hiuksiin): Riisu saastunut vaatetus välittömästi. Huuhdo iho vedellä [tai suihkuta].
  • P501 - Hävitä sisältö / pakkaus paikallisten / kansallisten määräysten mukaisesti.

Vaaralausekkeet:

  • H225 - Helposti syttyvä neste ja höyry.
  • H317 - Voi aiheuttaa allergisen ihoreaktion.
Tietoa aromasuihkeista
Lisätarvikkeet
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18b, 8610, Uster, Sveitsi, info@farfalla.ch
Maahantuoja EU-vastuuhenkilönä: Farfalla Essentials AG, Leusbündtweg 49a, 6805, Feldkirch, Itävalta, info@farfalla.eu

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta farfalla Mindfulness Aroma-Yoga Huonespray

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder