Gyada Cosmetics Silottava Hiusbalsami, 200 ml

Kevyt hoito uuteen kiiltoon

13,49 €

(67,45 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 200 ml

Varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Sileille hiuksille
  • Parantaa kammattavuutta
  • Antistaattiset ominaisuudet

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Gyada Cosmetics Siloittava hiusnaamio, 250 ml

Gyada Cosmetics Silottava Hiusbalsami, 200 ml 13,49 € (67,45 € / l)
Gyada Cosmetics Siloittava hiusnaamio, 250 ml 18,79 € (75,16 € / l)
Kokonaishinta: 32,28 €
Kuvaus

Hoitoaine tarjoaa pellavasta, kaurasta, acai-marjasta ja amarantista peräisin olevilla uutteilla kevyen hoidon hiustenpesun jälkeen. Puhtaiden luonnollisten aktiivisten ainesosien antistaattisten ominaisuuksien ansiosta kammattavuus paranee. Samalla hiukset jäävät pehmeiksi, sileiksi ja silkkisiksi.

Käyttöohje:

  • Levitä märkiin hiuksiin pesun jälkeen.
  • Anna vaikuttaa muutaman minuutin ajan ja huuhtele sitten pois.
Tuotenro.: GYA-GC153
Sisältö: 200 ml
EAN: 8054609981583
Merkki: Gyada Cosmetics
Konsistenssi / annostelumuoto: Neste
Tuoteluokat: Hiustenhoito
Hiustyyppi: Suorat hiukset
Ominaisuudet: Nikkelitestattu, Turvallista odotuksen aikana, Vegaaninen
Sertifikaatit: AIAB
PAO: 6 kuukautta
Pakkaustyyppi: Putki
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Glycerin, Behenamidopropyl Dimethylamine, C15-19 Alkane, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Linum Usitatissimum Seed Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Avena Sativa (Oat) Leaf/Stalk Extract[1], Euterpe Oleracea Fruit Extract, Amaranthus Hypochondriacus Leaf Extract, Hydrolized Wheat Protein, Alanine, Arginin, Histidine, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Pca Glyceryl Oleate, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Parfum[2], Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Propandiol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
  2. AIAB:n ohjeiden mukaisesti
Yhteensopivat tuotteet
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italia, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Gyada Cosmetics Silottava Hiusbalsami

5 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,2 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
4 (80%)
4 tähteä
0 (0%)
3 tähteä
0 (0%)
2 tähteä
0 (0%)
1 tähti
1 (20%)

5 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 5 arvostelua löytyy muilla kielillä.