La Saponaria Attivi Puri Anti-Aging -setti, 4 x 30 ml

4 seerumia optimaaliseen kauneudenhoitorutiiniisi

39,96 € 41,56 € -4%

(333,00 € / l, Kaikki hinnat sis. alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 4 x 30 ml

Varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • 1x Kasviperäinen kollageeni, 30ml
  • 1x Attivi Puri Bakuchiol, 30ml
  • 1x Attivi Puri Peptid-Komplex, 30ml
  • 1x Attivi Puri - Eri molekyylipainoinen hyaluronihappo, 30ml

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: La Saponaria No-Age-kasvovoide granaattiomena, 50 ml

La Saponaria Attivi Puri Anti-Aging -setti, 4 x 30 ml 39,96 € (333,00 € / l)
La Saponaria No-Age-kasvovoide granaattiomena, 50 ml 26,49 € (529,80 € / l)
Kokonaishinta: 66,45 €
Kuvaus
Tuotenro.: SPE0031
Sisältö: 120 ml
Merkki: La Saponaria
Konsistenssi / annostelumuoto: Seerumi
Tuoteluokat: Seerumit
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille, Ikääntyvä iho, Herkkä iho, Kuiva iho
Ominaisuudet: Unisex, Hajusteeton, Vegaaninen
Sertifikaatit: BDIH - Cosmos Organic
Yleisiä huomautuksia: Uusi koostumus
PAO: 6 kuukautta
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Pipetti / pipettipullo
Tuoteseloste (INCI)

Attivi Puri Bakuchiol

Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Coco Caprylate/Caprate, Caprylic/Capric Triglyceride, Bakuchiol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil[2], Tocopherol (Vitamin E), Parfum[1]

  1. luonnollinen tuoksu
  2. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä

Attivi Puri - Eri molekyylipainoinen hyaluronihappo

Aqua, Rosa Damascena Flower Water[1], Propandiol, Sodium Hyaluronate, Melissa Officinalis Leaf Water[1], Citric Acid, Sodium Dehydroacetate, Sodium Phytate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Geraniol, Linalool

  1. luonnonmukaisesti viljelty

Kasviperäinen kollageeni

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Propandiol, Vaccinium Myrtillus Fruit Water[1], Kigelia Africana Fruit Extract, Quillaja Saponaria Bark Extract, Lactic Acid, Sodium Dehydroacetate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Phytate

  1. luonnonmukaisesti viljelty

Attivi Puri Peptid-Komplex

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Propandiol, Hexapeptide-11, Hydrolyzed Plukenetia Volubilis Seed Extract, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, Vaccinium Myrtillus Fruit Water[1], Sodium Phytate, Sodium Dehydroacetate, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Lactic Acid

  1. luonnonmukaisesti viljelty
Tietoa Attivi Puri -sarjasta
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta La Saponaria Attivi Puri Anti-Aging -setti