Lavera CALM & COMFORT Soft Melting Cleansing Balm, 100 ml

Ylellinen puhdistuskokemus Balm-to-Milk-tekniikalla

Uutuus!

10,49 €

(104,90 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 ml

Varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 9,96 € / kpl-5%
  • alk. 3 vain 9,44 € / kpl-10%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille – erityisesti kuivalle ja rasittuneelle iholle
  • Hellävarainen ja tehokas
  • Poistaa meikin ja aurinkosuojan
  • Säilyttää kosteuden
  • Ei kirvele silmissä

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Lavera Basis Sensitiv puhdistusmaito, 125 ml

Lavera CALM & COMFORT Soft Melting Cleansing Balm, 100 ml 10,49 € (104,90 € / l)
Lavera Basis Sensitiv puhdistusmaito, 125 ml 6,89 € (55,12 € / l)
Kokonaishinta: 17,38 €
Kuvaus

Tämä ylellinen CALM & COMFORT Soft Melting Cleansing Balm yhdistää hellävaraisen syväpuhdistuksen ja tehokkaan hoidon. Sen sulava koostumus muuttuu silkkisen öljyn kautta miedoksi puhdistusmaitoksi, joka poistaa vaivattomasti vedenkestävän meikin, ylimääräisen talin, lian ja aurinkosuojan. Kasviperäiset vaikuttavat aineet, kuten CICA, arvokkaat öljyt ja luomuaashwagandha, säilyttävät kosteuden, vahvistavat ihon suojakerrosta eivätkä jätä rasvaista kalvoa – tuloksena on rentoutunut, säteilevä iho.

Kaikki tuotteen kohokohdat yhdellä silmäyksellä:

  • sopii kaikille ihotyypeille – ihanteellinen kuivalle ja stressaantuneelle iholle
  • ylellinen Balm-to-Milk-tekniikka
  • poistaa (vedenkestävän) meikin ja aurinkosuojan
  • hellävarainen ja tehokas – ilman alkoholia
  • No-Tears-koostumus – ei kirvele silmissä
  • kosteutta säilyttävä ja intensiivisesti hoitava
  • sisältää CICA:ta, luomuöljyjä ja ashwagandhaa

Käyttö: Hiero hasselpähkinän kokoinenmäärä kuivalle iholle ja huuhtele pois haalealla vedellä.

Tuotenro.: LA-116707
Sisältö: 100 ml
EAN: 4021457668496
Merkki: Lavera
Highlights: Uutuudet
Tuoteluokat: Meikin poisto
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille, Herkkä iho, Kuiva iho
Ominaisuudet: Alkoholiton, Vegaaninen
Sertifikaatit: NaTrue, Vegan Society
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Purkki
Tuoteseloste (INCI)

Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Ricinus Communis Seed Oil[1], Isoamyl Laurate, Hydrogenated Vegetable Oil, Aqua, Glycerin, Polyglyceryl-3 Caprate, Oryza Sativa (Rice) Bran Cera, Sorbitan Olivate, Betaine, Centella Asiatica Leaf Extract, Withania Somnifera Root Extract[1], Zanthoxylum Alatum Fruit Extract, Polyglyceryl-4 Olivate, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Glyceryl Undecylenate, Ethyl Olivate, Parfum[2], Linalool[2], Terpineol[2], Citrus Aurantium Bergamia (Bergamotte) Peel Oil[2], Limonene[2]

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
  2. luonnollisista eteerisistä öljyistä
Valmistajan huomautus
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Saksa, www.lavera.de/impressum

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Lavera CALM & COMFORT Soft Melting Cleansing Balm