Najel Aleppo-saippua-suihkugeeli jasmiini, 500 ml

Hemmotteleva puhdistus huumaavalla tuoksulla!

11,99 €

(23,98 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 500 ml

Vielä 8 kpl varastossa

Toimitus maanantaina, 12. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille - jopa herkälle iholle
  • Kosteuttava
  • Sulfaatiton

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Najel Aleppo-saippua-shampoo normaaleille hiuksille, 500 ml

Najel Aleppo-saippua-suihkugeeli jasmiini, 500 ml 11,99 € (23,98 € / l)
Najel Aleppo-saippua-shampoo normaaleille hiuksille, 500 ml 13,89 € (27,78 € / l)
Kokonaishinta: 25,88 €
Kuvaus

Tässä suihkugeelissä yhdistyvät orgaanisen Aleppo-saippuan luonnollinen kosteus ja jasmiinin ominaisuudet, jotka auttavat ravitsemaan ihoa. Nestemäinen Aleppo-saippuapohja sisältää 5% laakerinlehtiöljyä ja sopii siksi kaikille ihotyypeille - myös herkimmille.

Tuotenro.: NAJ-C-GEL06NJ/6
Sisältö: 500 ml
EAN: 3760061223516
Merkki: Najel
Konsistenssi / annostelumuoto: Neste
Tuoteluokat: Vartalon puhdistus
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Ilman sulfaatteja
Tuoksut: Kukkainen
Sertifikaatit: ECOCERT - Cosmos Natural
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Glutamat, Sorbitan Caprylate, Sodium Chloride, Potassium Olivate[1], Potassium Laurelate[1], Glycerin[1], Citricacid, Sodium Citrate, Propandiol, Parfum, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Potassium Hydroxide, Linalool

  1. luonnonmukaisesti viljelty
Lisätarvikkeet
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Laboratoire Najjar, Technoparc Saone Vallée Est, 315 rue Georges Charpak, 01390, Civrieux, Ranska, www.najel.net/en

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Najel Aleppo-saippua-suihkugeeli jasmiini

3 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

3,8 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
7 (53%)
4 tähteä
1 (7%)
3 tähteä
2 (15%)
2 tähteä
1 (7%)
1 tähti
2 (15%)

13 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 3 arvostelua löytyy muilla kielillä.


Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder