Provida Organics Couperose D'Aqua, 50 ml

Kevyt hoito joka päivä

29,99 €

(599,80 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 50 ml

Vielä 3 kpl varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Rasitettu ja herkkä iho
  • Kosteuttaa tehokkaasti
  • Säilöntäaineeton
  • Vegaaninen Vegaaninen

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Provida Organics Hamamelis puhdistusmaito, 150 ml

Provida Organics Couperose D'Aqua, 50 ml 29,99 € (599,80 € / l)
Provida Organics Hamamelis puhdistusmaito, 150 ml 25,99 € (173,27 € / l)
Kokonaishinta: 55,98 €
Kuvaus

Tämä kevyt, vegaaninen voide kosteuttaa intensiivisesti ja tarjoaa optimaalista päivittäistä hoitoa herkälle ja rasitetulle iholle. Se on suunniteltu erityisesti kosteusköyhälle iholle, joka saa näin parasta mahdollista hoitoa.

Tuotenro.: PROV-1027
Sisältö: 50 ml
EAN: 4260009214648
Merkki: Provida Organics
Käyttö: 24h-voide
Konsistenssi / annostelumuoto: Voide
Tuoteluokat: Kasvovoiteet
Ihotyyppi: Vaativa iho, Ärsyyntynyt iho, Herkkä iho
Ominaisuudet: Vegaaninen
Pakkaustyyppi: Pahvi, Putki
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Sorbit, Glyceryl Stearate Se, Rosa Centifolia Extract[1], Alcohol[1], Cetearylalcohol, Cetyl Palmitate, Symphytum Officinale Leaf Extract[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Ruscus Aculeatus Root Extract, Ascorbic Acid (Vitamin C), Krameria Triandra Root Extract, Tocopherol (Vitamin E), Parfum, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellal, Benzylbenzoat, Citral, Benzyl Salicylate

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Saksa, service@provida.de, ww.provida.de

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Provida Organics Couperose D'Aqua

11 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

3,7 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
5 (38%)
4 tähteä
2 (15%)
3 tähteä
3 (23%)
2 tähteä
3 (23%)
1 tähti
0 (0%)

13 arvostelua

Kielellä suomi ei löydy yhtään kirjoitettua arvostelua, mutta 11 arvostelua löytyy muilla kielillä.