Provida Organics Rosmariinihierontaöljy, 100 ml

Virkistää ihoa ja aisteja

20,99 €

(209,90 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 100 ml

Vielä 2 kpl varastossa

Toimitus tiistaina, 13. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään sunnuntaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kaikille ihotyypeille
  • Virkistävät ominaisuudet
  • Mausteinen tuoksu

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: Weleda Rentouttava laventeliöljy, 10 ml

Provida Organics Rosmariinihierontaöljy, 100 ml 20,99 € (209,90 € / l)
Weleda Rentouttava laventeliöljy, 10 ml 2,19 € (219,00 € / l)
Kokonaishinta: 23,18 €
Kuvaus

Arvokas, virkistävä hierontaöljy, jolla on mausteinen tuoksu. Se virkistää ihoa ja aisteja ja on sekä vegaaninen että Demeter-sertifioitu.

Tuotenro.: PROV-1802
Sisältö: 100 ml
EAN: 4260009210459
Merkki: Provida Organics
provida tuotesarjat: demeter-sarja (vegaaninen)
Konsistenssi / annostelumuoto: Öljy
Tuoteluokat: Hierontaöljyt
Ihotyyppi: Kaikille ihotyypeille
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoksut: Rosmariini
Sertifikaatit: Demeter
Säilytys: Säilytä viileässä, kuivassa paikassa ja valolta suojattuna
Pakkaustyyppi: Pullo, Lasi
Tuoteseloste (INCI)

Brassica Campestris (Raps) Seed Oil[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil[1], Citrus Aurantium Dulcis (Sweet Orange) Peel[1], Mentha Piperita Oil[1], Limonene, Linalool

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Lisätarvikkeet
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Lakisääteinen virhevastuu & valmistajan tiedot
Valmistaja: Provida Organics Kosmetik & Umwelt GmbH, Van-der-Reis-Weg 1, 59590, Geseke, Saksa, service@provida.de, ww.provida.de

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Provida Organics Rosmariinihierontaöljy

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder