Rezepte der Oma Gertrude Runsas jalkavoide, 75 ml

Tehokasta hoitoa rasittuineille jaloille

3,19 €

(42,53 € / l, sis. 25,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: 75 ml

Varastossa

Toimitus torstaina, 08. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään tiistaina kello 23:59

Hyödynnä säästötarjous!

  • alk. 2 vain 2,87 € / kpl-10%
  • alk. 3 vain 2,71 € / kpl-15%

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Kuivalle ja halkeilevalle iholle
  • Antaa joustavuutta
  • Sisältää sheavoita ja E-vitamiinia

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: alviana luonnonkosmetiikkaa Jalkavoide Luomu-Salvia, 75 ml

Rezepte der Oma Gertrude Runsas jalkavoide, 75 ml 3,19 € (42,53 € / l)
alviana luonnonkosmetiikkaa Jalkavoide Luomu-Salvia, 75 ml 3,19 € (42,53 € / l)
Kokonaishinta: 6,38 €
Kuvaus

Tämä runsas jalkavoide on ihanteellinen kuivien, halkeilevien jalkojen ravitsemiseen ja hoitoon. Voiteen hienot ainesosat kosteuttavat tehokkaasti ja tekevät jaloista pehmeät.

Käyttö: Hiero voidetta jalkoihin kiinnittäen erityistä huomiota kantapäihin ja kuiviin, halkeileviin ja kovettuneisiin ihoalueisiin.

Tuotenro.: NS-25218
Sisältö: 75 ml
EAN: 4743318183053
Merkki: Rezepte der Oma Gertrude
Tuoteluokat: Jalkojenhoito
Ihotyyppi: Vaativa iho, Kuiva iho
Ominaisuudet: Vegaaninen
Tuoksut: Eukalyptus
Sertifikaatit: BDIH - Cosmos Natural
Tuoteseloste (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco Caprylate/Caprate, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate Se, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Eucalyptus Globulus Leaf Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Sodium Stearoyl Glutamate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citricacid, CI 77288 (Chromium Oxide Green), Limonene

  1. valvotusta luonnonmukaisesta viljelystä
Oikeudelliset tiedot
Valmistaja: Eurobio Lab OÜ, Leiva 5, 12618, Tallinn, Viro, www.eurobiolab.com

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

1 kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta Rezepte der Oma Gertrude Runsas jalkavoide

44 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä

4,1 yhteensä 5 tähdestä
5 tähteä
38 (46%)
4 tähteä
22 (27%)
3 tähteä
16 (19%)
2 tähteä
4 (4%)
1 tähti
1 (1%)

81 arvostelua
1 kirjoitettu arvostelu kielellä suomi
44 kirjoitettua arvostelua muilla kielillä