TEEKANNE NamasTee Kurkun hellijä -luomutee, Laventeli, rosmariini & minttu (27 g)

Ayurvedinen luomuteesekoitus

3,29 €

(121,85 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: Laventeli, rosmariini & minttu

Varastossa

Toimitus keskiviikkona, 07. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Lakritsijuurella
  • Fenkolia ja timjamia
  • Tietoisiin teehetkiin

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: TEEKANNE Luomu NamasTee Metsäkylpy, Korianterinsiemen, geranium & vetiver (30 g)

TEEKANNE NamasTee Kurkun hellijä -luomutee, Laventeli, rosmariini & minttu (27 g) 3,29 € (121,85 € / kg)
TEEKANNE Luomu NamasTee Metsäkylpy, Korianterinsiemen, geranium & vetiver (30 g) 3,29 € (109,67 € / kg)
Kokonaishinta: 6,58 €
Kuvaus

Nauti päivittäisistä omista hetkistäsi teekupillisen äärellä. Lakritsijuuri, fenkoli ja timjami antavat teelle täyteläisen ja aromikkaan maun. Täydellinen valinta hetkiin, jolloin voit rauhoittua, kääntyä hetkeksi itseesi ja nauttia jokaisesta kulauksesta.

Tuotenro.: XPI-TK-77226
Sisältö: 27 g
EAN: 5901086077229
Merkki: TEEKANNE
Konsistenssi / annostelumuoto: Tee pussissa
Tuoteluokat: Teet ja tarvikkeet
Sertifikaatit: EU-Bio Siegel
Varoitus: Sisältää lakritsia. Korkean verenpaineen yhteydessä vältä liiallista käyttöä
Säilytys: Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa
Sisältö (tee): Teepussit
Haudutusaika: 5 minuuttia, 6 minuuttia, 7 minuuttia, 8 minuuttia
Ainesosat

41 % Süßholz (Glycorrhiza glabra), 20 % fenkoli, kaneli (Cinnamomum), Orangenschale, inkivääri, 6 % Thymian

Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 ml[1]
energia 4 / 1 kj / kcal
rasva 0 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot 0 g
hiilihydraatit 0,2 g
  josta sokeri 0 g
proteiini 0 g
suola 0 g
  1. bei einer Zubereitung eines Beutels mit 200 ml Wasser
Oikeudelliset tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Itävalta, www.teekanne.at/de-at

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta TEEKANNE NamasTee Kurkun hellijä -luomutee