TEEKANNE Luomu NamasTee Metsäkylpy, Korianterinsiemen, geranium & vetiver (30 g)

Ayurvedinen luomusekoitus

3,29 €

(109,67 € / kg, sis. 13,5% alv. - plus toimituskulut )

Sisältö: Korianterinsiemen, geranium & vetiver

Vielä 7 kpl varastossa

Toimitus keskiviikkona, 07. lokakuuta mennessä, jos tilaat viimeistään maanantaina kello 23:59

Suomi: Ilmainen vakiotoimitus alkaen 79,90 €
Lisätietoja lähetyksestä ja toimituksesta

Ominaisuudet ja edut

  • Erikoisjulkaisu
  • Piparminttua, rosmariinia ja paljon muuta
  • Sisältää lakritsijuurta

Tämän tuotteen kanssa ostetaan usein myös: TEEKANNE NamasTee Kurkun hellijä -luomutee, Laventeli, rosmariini & minttu (27 g)

TEEKANNE Luomu NamasTee Metsäkylpy, Korianterinsiemen, geranium & vetiver (30 g) 3,29 € (109,67 € / kg)
TEEKANNE NamasTee Kurkun hellijä -luomutee, Laventeli, rosmariini & minttu (27 g) 3,29 € (121,85 € / kg)
Kokonaishinta: 6,58 €
Kuvaus

Uppoudu kaikilla aisteillasi tuoksuvien metsien tunnelmaan japanilaisen Shinrin Yoku -ajatuksen mukaisesti. TEEKANNEn NamasTee Metsäkylpy hurmaa miellyttävällä metsäisellä tuoksullaan ja ilahduttaa mausteisella, raikkaan minttuisella maullaan.

Tuotenro.: XPI-TK-76291
Sisältö: 30 g
EAN: 5901086076291
Merkki: TEEKANNE
Konsistenssi / annostelumuoto: Tee pussissa
Tuoteluokat: Teet ja tarvikkeet
Sertifikaatit: EU-Bio Siegel
Varoitus: Sisältää lakritsia. Korkean verenpaineen yhteydessä vältä liiallista käyttöä
Säilytys: Säilytä viileässä ja kuivassa paikassa
Sisältö (tee): Teepussit
Haudutusaika: 5 minuuttia
Ainesosat

40 % Pfefferminze, 32,9 % Zitronengras, 10 % Rosmarinblätter, 8 % Süßholz (Glycorrhiza glabra), pippuri, Thymian, Tulsi, Kiefernsprossen

Ravintoarvo
Ravintoarvo per 100 ml[1]
energia 4 / 1 kj / kcal
rasva 0 g
  josta tyydyttyneet rasvahapot 0 g
hiilihydraatit 0,2 g
  josta sokeri 0 g
proteiini 0 g
suola 0 g
  1. bei einer Zubereitung eines Beutels mit 200 ml Wasser
Oikeudelliset tiedot
Vastuullinen elintarvikealan toimija: TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Itävalta, www.teekanne.at/de-at

Sopii hyvin tähän

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Samankaltaiset tuotteet

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Asiakkaidemme antamat arvostelut

kirjoitettu arvostelu kielellä suomi tuotteesta TEEKANNE Luomu NamasTee Metsäkylpy